شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1593085
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خبر داد؛

شهادت یکی از پرسنل بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری

شهادت یکی از پرسنل بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری
مجید شیرانی از شهادت یکی از پرسنل کادر بهداشت و درمان استان بر اثر ابتلا به کووید19 خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ مجید شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا از شهادت یکی از پرسنل کادر بهداشت و درمان استان خبر داد و گفت: در شب گذشته متاسفانه یکی از همکاران خدوم و فداکارمان به دلیل بیماری کرونا درگذشت که امیدواریم روح این پرسنل خدوم و فداکار با همه شهدای راه خدمت محشور شده و یقینا در جوار رحمت حضرت دوست قرین آرامش خواهد بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا این همکار گرانقدر شهید راه خدمت محسوب می‌شود و خواستار هماهنگی‌های لازم برای تشییع پیکر و خاکسپاری ایشان توسط ارگان‌های مسؤول هستیم.

اقبال عباسی نیز در این باره گفت: از طرف کل پرسنل استانداری و مردم چهارمحال و بختیاری فوت این عزیز را که در آزمایشگاه شبانه‌روزی تلاش کرده و در نهایت جان خودش را از دست داده تسلیت عرض می‌کنیم؛ این مسئله مسئولیت ما را در قبال حفظ سلامتی جامعه سنگین‌تر خواهد کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: پس از ارائه مستندات دانشگاه علوم پزشکی ایشان شهید راه خدمت محسوب می‌شوند و در قطعه شهدای شهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خاک سپرده خواهند شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1593085
ارسال نظر
نظرات