شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1593108
سرپرست مرکز بهداشت کلاله خبر داد؛

پلمپ ۹ خبازی در کلاله به علت عدم رعایت موارد بهداشتی

پلمپ ۹ خبازی در کلاله به علت عدم رعایت موارد بهداشتی
رشید آتا گفت: 1025 مورد بازدید از مراکز موادغذایی و اماکن عمومی با محوریت پیشگیری از کرونا در شهرستان کلاله انجام گرفت و در این راستا 9 خبازی نیز پلمپ شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان کلاله در گفتگویی با خبرنگار ما، گفت : با توجه به ایام نوروز و شیوع بیماری کرونا ویروس در سطح استان گلستان و شهرستان کلاله، بازدید اکیپ بهداشت محیط با محوریت پیشگیری از کرونا ویروس و رعایت بهداشت عمومی در سطح مراکز تهیه و توزیع فروش موادغذایی و اماکن عمومی و حساس مثل نانوایی، قنادی و میوه فروشی ها با حضور کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و کارشناسان بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان انجام شد.

دکتر رشید آتا تعداد این بازدیدها را 1025 بازدید برشمرد.

پلمپ 9 واحد خبازی در شهرستان کلاله
مهندس شمس الدین کر کارشناس مسئول واحد بهداشت مرکز بهداشت شهرستان کلاله هم گفت: از اول طرح پیشگیری از کرونا ویروس از سوم اسفند ماه سال جاری تا کنون 9 باب نانوایی به علت عدم رعایت موزاین بهداشتی پلمب و تعداد 5 باب مراکز موادغذایی به علت تخلف از مقررات بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وی در تشریح بازدید های انجام شده، افزود: تاکنون حدود 805 باب مراکز موادغذایی و بالغ بر 220 اماکن عمومی شهرستان کلاله مورد بازدید بهداشتی قرار گرفتند.
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کلاله خاطرنشان کرد: در این ایام با همکاری سازمانهای مردم نهاد(کمپین های مردمی) و شهرداری کلاله در سطح شهر کلاله و روستاهای با ریسک بالا، بسته های حفاظت فردی از قبیل دستکش، ماسک، ضدعفونی کننده دست و غیره در بین خانوارها توزیع شد.

انتهای پیام/

  • بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی
  • بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی
  • بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی
https://www.dana.ir/1593108
ارسال نظر
نظرات