شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1593117
در گفت‌وگو با علمای اهل سنت کردستان مطح شد؛

انتخاب شعار سال نشانه جامعیت و علمیت رهبر انقلاب است/ «جهش تولید» می‌تواند تحریم‌های برنامه‌ریزی شده دشمن را خنثی کند

انتخاب شعار سال نشانه جامعیت و علمیت رهبر انقلاب است/ «جهش تولید» می‌تواند تحریم‌های برنامه‌ریزی شده دشمن را خنثی کند
ماموستا محمدامین راستی با بیان اینکه همه باید با شعار "جهش تولید" رهبر معظم انقلاب اسلامی همراه شویم گفت: باید از پروسه «رونق تولید» به سمت پروسه «جهش تولید» حرکت کنیم. زیرا انجام درست این جابجایی استراتژیک می تواند اقتصاد کشور را در برابر توطئه‌های اقتصادی بلندمدت دشمنان، مصون و بیمه نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کردتودی، ایران اسلامی در 4 دهه گذشته از نظر اقتصادی تحت شدیدترین تحریم های اقتصادی دشمنان قرار گرفته است و اکنون نیز شاهد تداوم و حتی تشدید این تحریم های یک جانبه هستیم که از منظر قوانین بین المللی این تحریم ها هیچ گونه وجه قانونی ندارند.

از این رو بیش از 4 دهه است که ملت و نظام اسلامی ایران با این تحریم ها که در واقع رویکرد و چهره ای سیاسی دارند، دست و پنجه نرم می کنند

در سالهای اخیر در پیام های نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز تبیین این تلاطم های به وجود آمده توسط دشمنان به عینه در کلام معظم له مشهود است.

نامگذاری سالهای اخیر به گونه ای حول اقتصاد، صنعت و... می چرخد که این نشان دهنده دغدغه رهبر معظم انقلاب به مسایل اقتصادی و بسترهای اقتصادی می باشد.

امسال هم رهبر معظم انقلاب اسلامی، «جهش تولید» را به عنوان شعار سال 99 نامگذاری فرمودند که در پس این نامگذاری و شعار بسیاری نکات نهفته است.

ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،  گفت: سال گذشته از سوی رهبری سال «رونق تولید» نامگذاری شد که به گونه می توان گفت  که رونق تولید پیش زمینه «جهش تولید» در حوزه اقتصاد می باشد

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرنگان رهبری ادامه داد: «جهش تولید» از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی همان «باید قوم باشیم» است.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی که در ماههای پایانی سال گذشته داشتند، اعلام فرمودند که باید قوی باشیم که این سخن بدین معناست که کشور در تمامی حوزه ها باید حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

ماموستا رستمی ادامه داد: «جهش تولید» چندین امتیاز را در اختیار جمهوری اسلامی قرار می دهد.

امام جمعه سنندج اضافه کرد: در نگاه اول جهش تولید می تواند بسیاری از برنامه های بلندمدت در حوزه اقتصاد را سرعت ببخشید و طرح های نیمه کاره و حتی تعطیل را در کمترین بازه زمانی دوباره راه اندازی کند و دوم اینکه جهش اقتصادی می تواند پتانسیل های اقتصادی و تولیدی در کشور را به میدان بیاورد.

ماموستا مصطفی شیرزادی؛ امام جمعه شهرستان مریوان نیز در این باره در گفتگو با خبرنگار کردتودی گفت: همیشه در کلام رهبری تحلیل هایی نهفته است که بعد از مدتها بدان ها می رسیم. ایشان، سال گذشته را سال «رونق تولید» نامگذاری فرمودند که در اصل این نامگذاری مقدمه ای برای اجرای «جهش تولیدی» در کشور بود.

امام جمعه مریوان بیان کرد: بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب، کشور به شدت نیازمند یک جهش بود و بهترین جهش در این موقعیت زمانی و سیاسی، همان «جهش تولید» می باشد.

این عالم اهل سنت ادامه داد: «جهش تولید» در بسیاری از عرصه ها می تواند یک امتیاز بزرگ برای تقابل با نوسان های اقتصادی در سطح منطقه و جهان باشد، نوسان هایی که در سالهای اخیر تمام دنیا به ویژه منطقه و ایران به خوبی آن را لمس کردند.

ماموستا شیرزادی عنوان داشت: از سوی دیگر «جهش تولید» می تواند بسیاری از برنامه ها و تحریم های برنامه ریزی شده دشمن را خنثی کند، زیرا فرصت را از دشمن می گیرد و حالت تدافعی کشور را به حالت تهاجمی در مقابل بیگانگان تغییر می دهد.


امام جمعه مریوان در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: لذا امروز نیاز کشور جدای از حفظ اقتدار دفاعی و موشکی، «جهش تولید» و جهش اقتصادی است و برای رسیدن به این نقطه کمال، نیازمند بسیج تمام نخبگان کشور و امکانات هستیم.

 

ماموستا محمدامین راستی، امام جمعه موقت سنندج نیز در گفتگو با خبرنگار کردتودی بیان کرد: اگر به خوبی در کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی دقت کرده باشیم، ایشان از آینده نگری بسیار بالایی برخوردارند و قبل از هر کسی توطئه ها و دسیسه های دشمنان را به خوبی درک می نمایند و راهکاری های دفع آن را برای همه بیان می دارند که باید گفت این یک ودیعه الهی است.

این عالم اهل سنت در ادامه سخنان خود تاکید کرد: بنابراین بی شک حرکت در راستای منویات معظم له در تمامی حوزه ها می تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند و این امر در طول رهبری معظم له به کرار اثبات شده است.

ماموستا راستی تصریح کرد: همگی در بحث برجام به خوبی سخنان رهبر انقلاب را به یاد داریم که فرمودند بنده به این مذاکرات ( سران کشورهای 1+5) خوشبین نیستم که همه دیدیم بعد از مدتی سخنان رهبری بر کرسی نشست و حامیان دروغین مذاکره یک به یک میزه مذاکره را به بهانه های واهی ترک کردند.

امام جمعه موقت سنندج گفت: بنابراین امسال همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند سال «جهش تولید» همه باید در این راستا بسیج شویم و از پروسه «رونق تولید» به سمت پروسه «جهش تولید» حرکت کنیم، زیرا انجام درست این جابجایی استراتژیک می تواند اقتصاد کشور را در برابر توطئه های اقتصادی بلندمدت دشمنان، مصون و بیمه نماید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1593117
ارسال نظر
نظرات