شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 18:24 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1593138
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ایلام؛

شناسایی ۱۷ بیمار کرونایی جدید در ایلام/ مجموع مبتلایان استان به ۲۰۰ رسید

شناسایی  ۱۷ بیمار کرونایی جدید در ایلام/ مجموع مبتلایان استان به ۲۰۰ رسید
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در این استان ثبت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "محمد کریمیان"، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با احتساب ۱۷ مورد جدید تعداد کل مبتلایان به کرونا در ایلام تا امروز به ۲۰۰ نفر افزایش یافت.

وی با بیان اینکه ۸۲۴ مورد مشکوک شناسایی شده است، افزود: تعداد بیماران فوتی مبتلا به کرونا نیز با احتساب ۱۰ مورد قبلی به ۱۱ مورد رسید.

کریمیان یادآور شد: همچنین تاکنون ۱۰۰ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته و یا در قرنطینه خانگی قرار دارند و دوره نقاهت خود را در منزل و زیر نظر کادر درمانی طی می کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: علاوه بر چهار پزشک، سه پرستار نیز به مبتلایان کادر درمانی به ویروس کرونا در ایلام افزوده شده است.

وی از مردم خواست دید و بازدیدها و سفرهای نوروزی و خروج از منزل خود را کاهش دهند و از مهمانان خارج استان نیز بخواهند در زمان دیگری به ایلام مسافرت کنند تا زنجیره انتقال این ویروس کاهش یابد.

کریمیان تاکید کرد: از تمام همشهریان تقاضا داریم که جهت حفظ جان خود، عزیزان، اطرافیان و سایر مردم جامعه و جلوگیری از مرگ آنان در خانه بمانید و با هیچ فردی از بیرون ارتباط نداشته باشید تا این ویروس از دیار و کشورمان رخت بربندد.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1593138
ارسال نظر
نظرات