شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 18:59 منتشر شده در مورخ: 1399/01/04 شناسه خبر: 1593146

فعالیت روزانه ۱۸۰ دانشجو در مقابله با کرونا/ راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، دستکش و لباس ایزوله بیمارستانی توسط گروه های جهادی گیلان+ تصاویر

فعالیت روزانه ۱۸۰ دانشجو در مقابله با کرونا/ راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، دستکش و لباس ایزوله بیمارستانی توسط گروه های جهادی گیلان+ تصاویر
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گیلان در گفتگو با ۸دی،با بیان اینکه روزانه ۱۸۰ دانشجوی داوطلب جهادی در مقابله با کرونا پای کار هستند، گفت: این دانشجویان در شیفت های بیمارستانی، ضدعفونی کردن معابر و در کارگاه های تولید مشغول هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میثم جعفری مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گیلان در گفتگو با خبرنگار ۸دی، در خصوص عملکرد گروه جهادی گیلان در مقابله با کرونا ویروس، اظهارکرد: مجموعا ۱۸ گروه جهادی مبارزه با گروه کرونا فعالیت می کنند.

وی افزود: از اوایل اسفند ماه قرارگاه مبارزه با کرونا سازمان بسیج دانشجویی گیلان با ۶ کمیته تشکیل و فعالیت خود را آغاز کردند.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گیلان، تصریح کرد: این ۶ کمیته رسانه، مطالبه گری، مسائل محوری، تولید محتوا، ارتباطات و اقدام مستقیم که در حقیقت عرصه های میدانی و عملیاتی در حوزه کرونا ویروس را شامل می شوند.

 

فعالیت روزانه ۱۸۰ دانشجو در شیفت های بیمارستانی، ضدعفونی و کارگاه های تولید

جعفری با بیان اینکه روزانه ۱۸۰ دانشجوی داوطلب جهادی پای کار هستند، گفت: این دانشجویان در شیفت های بیمارستانی، ضدعفونی کردن معابر و در کارگاه های تولید مشغول هستند.

وی تعداد کارگاه های تولید ماسک را ۷ کارگاه عنوان کرد و افزود: کارگاه تولید لباس ایزوله سطح ۲ نیز به تازگی راه اندازی شده وکارگاه تولید دستکش هم بزودی راه اندازی می شود و روزانه ۱۵۰۰ دستکش پلاستیکی تولید خواهد شد.

 

جعفری ادامه داد: تولید محتوا خیلی خوب شکل گرفته، ماشین گرافی، کلیپ های از سایت who توسط گروه جهادی فردوس دوبله شده، توزیع حدود ۲۲ هزار بروشور، توزیع حدود ۲ هزار و ۳۰۰ اقلام بهداشتی در حاشیه شهر رشت و در آخر سال هزار  بسته معیشتی در نقاط محروم استان بین تیازمندان توزیع کردیم.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گیلان شاخص ترین اقداماتی که در این مدت انجام دادند را تولید محلول ضد عفونی کننده در آزمایشگاه دانشگاه آزاد واحد لاهیجان توسط واحد علمی بسیج دانشجویی، طراحی کلیشه ها و دستگاه های کوچک برای تولید دستکش های پلاستیکی، تولید محتوا و ماشینگرافی، شیفت های بیمارستانی و حضور جهادگران پر رنگ بوده و به انضمام در حوزه های رسانه ای ارتباطبا اصحاب راسانه حفظ کنیم.

جعفری حجم کار در خصوص گند زدایی را روزانه ۲ هزار لیتر گروه جهادی اعلام کرد و گفت: از دیگر برنامه های گروه جهادی بعد از بارش باران و صاف شدن هوا برگزاری رزمایش در همه شهرهای استان با همکاری سپاه و مجموعه های دیگر است.

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1593146
ارسال نظر
نظرات