شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1399/01/05 شناسه خبر: 1593247
فرمانده انتظامی بندرعباس خبر داد؛

دستگیری 349 متهم طی 48 ساعت گذشته در بندرعباس

دستگیری 349 متهم طی 48 ساعت گذشته در بندرعباس
مشایخ از دستگیری 349 متهم طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: میانگین سنی افراد دستگیر شده 20 تا 35 سال است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ محمداسماعیل مشایخ، فرمانده انتظامی بندرعباس اظهار کرد: ناجا در سال جدید که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید" مزین شده، با شعار" سامت خانواده-امنیت جامعه" کارخود را آغاز و با از خودگذشتگی و ایثار نسبت به برقراری امنیت در سطح جامعه تلاش مضاعف می کند.

وی افزود: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته مأموران انتظامی شهرستان 349 نفر شامل سارق، مظنون به سارق، قاتل، مجرمان جرائم خشن، خرده فروش مواد مخدر و ... را دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: طی 48ساعت گذشته در پی اعلام یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل بلافاصله مأموران در محل حاضر و قاتل را که فردی 33 ساله و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر از نوع شیشه بود در کمتر از 12 ساعت شناسایی و دستگیر کردند.

مشایخ اظهار کرد: در اجرای این طرح ضربتی مأموران انتظامی شهرستان موفق شدند یک باند پنج نفره سارقان به عنف سابقه دار را شناسایی و دستگیر کنند که متهمان تا کنون به 10 فقره سرقت معترف و مقادیری اموال مسروقه از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: در ادامه اجرای این طرح ، یک باند پنج نفره سارقان مغازه که اقدام به سرقت از یک باب مغازه موبایل فروشی به ارزش پنج میلیارد ریال کرده بودند با تلاش و اشرافیت اطلاعاتی مأموران دستگیر شدند.

وی با اشاره به عملیات موفق دیگری توسط مأموران در 48 ساعت گذشته ، ادامه داد: تعداد 29 نفر سارق داخل خودرو، کابل برق و مشاعات ساختمان که اکثر آنان به تازگی از زندان آزاد شده بودند دستگیر و در تحقیقات اولیه تاکنون به 35 فقره سرقت در سطح شهرستان بندرعباس معترف شدند.

مشایخ با تأکید بر استمرا اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد مقابله با هنجارشکنان، به شهروندان توصیه کرد: پویش در خانه بمانیم را جدی بگیرند و با این اقدام سلامت خود و خانواده را تضمین کنید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1593247
ارسال نظر
نظرات