شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 23:19 منتشر شده در مورخ: 1399/01/05 شناسه خبر: 1593469
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستانعنوان کرد؛

عملیات دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت در کردستان برگزار می شود

عملیات دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت در کردستان برگزار می شود
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از برگزاری عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت همزمان با چند استان کشور در کردستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار کردتودی با عنوان اعلام عملیات دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی شهدای مدافع سلامت که همزمان با چند استان کشور در کردستان برگزار می شود گفت: در ادامه اقدامات یک ماه گذشته سپاه بیت المقدس کردستان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا،  این رزمایش از فردا در استان آغاز به کار خواهد کرد.

وی گفت: ‌در این رزمایش بوسیله یگان های تابعه سپاه، ارتش و نواحی با همه امکانات در ادامه استمرار اقدامات گذشته کار ضدعفونی معابر و خیابانها، تست غربالگری، توزیع بسته های معیشتی، توزیع رایگان ماسک و ... انجام خواهد شد.
وی افزود: در یک ماه گذشته اقدامات خوبی در جهت پاکسازی معابر و خیابانها توسط تجهیزات جنگ نوین سپاه بیت المقدس کردستان انجام شده که مثمر ثمر بوده است
سردار حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: 13 هزار و 378 نفر از بسیج مردمی استان برای مقابله با کرونا سازماندهی شده‌اند که با احتساب نیروهای دیگر در قالب گروه‌های مختلف در مجموع بیش از 16 هزار نفر برای کمک به خروج استان از کرونا بسیج شده‌ است.
 
وی از پیش‌بینی ایجاد 6 نقاهتگاه در سطح استان توسط سپاه بیت‌المقدس خبر داد و گفت: یکی از این نقاهتگاه ها هم اکنون در سنندج فعال است و دومی هم به زودی آماده فعالیت خواهد شد.
سردار حسینی اظهار کرد: در شهرستان‌های سقز، بانه مریوان و سروآباد هم اردوگاه‌های راهیان نور به نقاهتگاه بیماران کرونایی تبدیل می‌شود تا در صورت لزوم در اختیار بهداشت و درمان استان قرار بگیرد.
وی گفت: سپاه بیت‌المقدس در راستای کمک به بخش بهداشت و درمان و مقابله با بیماری کرونا 519 تخت در سطح استان را مهیا کرده‌ایم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1593469
ارسال نظر
نظرات