شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 08:48 منتشر شده در مورخ: 1399/01/07 شناسه خبر: 1593580

دستگیری ۳۶ شایعه ساز کرونایی در دشتستان

دستگیری ۳۶ شایعه ساز کرونایی در دشتستان
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری ۳۶ شایعه ساز فضای مجازی در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد آراوند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: ۳۶ نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی در دشتستان شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: نیروی انتظامی دشتستان با تمام توان و جدیت در تامین نظم و افزایش احساس امنیت روانی در سطح شهرستان تلاش و خدمت رسانی می‌کند.

آراوند افزود: نیروی انتظامی شهرستان از همان ساعات اولیه اعلام کنترل ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به ویروس کرونا در ۶ ورودی و خروجی شهرستان مستقر و خدمت رسانی کرده و در کنار وظیفه ذاتی خود در برقراری نظم و امنیت همراه با سایر نیروهای خدمات رسان، اقدامات پیشگیرانه در خصوص ویروس کرونا انجام داده است.

فرمانده انتظامی دشتستان با اشاره به تردد پلاک های غیر بومی در سطح شهرستان تصریح کرد: تعداد زیادی از پلاک های غیر بومی، که شخصا برسی کردم دشتستانی می باشند، و پلاک شهرهای دیگر را دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسنل انتظامی و راهور دائم در سطح شهر در حال گشت زنی هستند و جلوی ماشین های غیر بومی را می گیرند و اگر مسافر باشند، آنها را راهی شهرشان خود می کنند./ انتهای پیام

https://www.dana.ir/1593580
ارسال نظر
نظرات