شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1399/01/06 شناسه خبر: 1593588
گزارش تصویری؛

بسیج ظرفیت های سپاه در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان

بسیج ظرفیت های سپاه در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در پی وقوع سیل در مناطق جنوبی استان کرمان، آستین همت را بالا زدند و با تمام توان و ظرفیت در حال خدمت رسانی به مردم مناطق آسیب دیده هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، در پی وقوع سیل در مناطق جنوبی استان کرمان، سپاه و بسیج همانند گذشته آستین همت را بالا زدند و جزو اولین نفراتی بودند که از ساعات آغازین در منطقه حاضر شدند و با تمام امکانات و ظرفیت خود گام در راه خدمت به مردمی گذاشتند که این روزها دل هایشان پر از دردهای بی مرحم است.

بسیجیانی که مدت هاست لباس رزم را از تن خارج نکرده و به صورت مداوم از این جبهه به آن جبهه در حال حرکت هستند، تا دیروز مدافع سلامت مردم بودند و جانشان را در کف دست گذاشته و شهر ها را از دشمن ویروسی پاکسازی می کردند و امروز آستین ها را بالا زده و غرق در گل و لای در کنار مردم جنوب هستند.

در جبهه خدمت همانند مقتدای شهیدشان سردار سلیمانی؛ درجه و مقام را کنار گذاشته و سردار و بسیجی در کنار هم مشغول فعالیت هستند، یکی نان می پزد و دیگری فرش ها را از زیر گل و لای بیرون می کشو و مشغول شستن است، آری اینجا دیار سلیمانی هاست و مکتب سپاه و بسیج نشات گرفته از خون هزارات سلیمانی لست که در راه اعتلای ایران اسلامی از خون و جان خود گذشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1593588
ارسال نظر
نظرات