شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1399/01/09 شناسه خبر: 1594501
به بهانه پاسداشت پاسداران میهن؛

دلمان قرص است به سربازان و سرداران

دلمان قرص است به سربازان و سرداران
سوم شعبان و روز پاسدار بهانه ای شد تا نیم نگاهی به زحمات سبزپوشان وطن داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از“راه آرمان” پاسدار که باشی دلِ ملتی قرص بودنت است؛ ملتی دلگرمِ پاهای استوار شما در مرزهاست که سایه امنیت را بر سر کشور بگستراند و چشمهای باز شما ارمغان خواب آرامش بر چشمان هموطنان باشد.

 
جان سپر می کنید در دفاع از حریم میهن و با اقتدا به پیشوای شهیدان کربلا، بلاگردان حرم زینب می شوید؛ از جان گذشتن کار شماست و از آبرو مایه گذاشتن هم افتخار شماست؛ فرمانده شهیدتان نیمه شبی که چشم ایرانیان گرم خواب بود در راه دفاع از حق و مظلوم اربا اربا شد.
 
و فرماندهی دیگر برای امنیت و آرامش این سرزمین آبروی خود را با خدا معامله کرد؛ این رسم حسینیان است این رسم فرزندان پیر خمین است.
 
شاید بگویند نظامی است و نظامی گری و دفاع از میهن وظیفه آنهاست؛ قبول! اما این پا به رکابان همیشگیِ دردهای میهن هیچگاه در پی آسایش و راحتی نبوده اند.
 
هر گاه دردی بر دل هموطنی یا زخمی بر چهره شهری بیفتد این پاسداران هستند که کمر همت بسته تا اوضاع وطن را رو به راه کنند؛ درد اگر زلزله کرمانشاه باشد یا سیل خوزستان یا به زیرآب  رفتن گلستان یا سیلاب جنوب کرمان؛ همیشه سبزپوشان میهن اند که در خط مقدمِ رفع درد هستند.
 
 

درد اگر ویروس نوظهور کرونا هم باشد؛ که ذات پلید مدعیان حقوق بشر و فرهنگ و تمدن را برملا ساخته و به سان راهزنانی ادوات بهداشتی را در میان راه از هم می ربایند؛ باز هم این پاسداران هستند که گوش به فرمان ولی، هرآنچه در توان دارند تقدیم مردم این مرزو بوم می کنند.
 
کارگاه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده به راه می اندازند، نیمه شبها شهر را ضدعفونی می کنند و بیمارستان صحرایی را در دل سیلاب برپا می کنند.
 
 
اینان پیشقراولان جبهه های نبردند چه نبرد تن به تن با دشمن مسلح باشد؛ چه نبرد بیولوژیک و چه نبرد اقتصادی؛ آری این پاسداران در جنگ اقتصادی هم  برای ساختن ایرانی قوی و مقتدر پرچمدار اجرای اقتصاد مقاومتی هستند.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1594501
ارسال نظر
نظرات