شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1399/01/09 شناسه خبر: 1594552
بانوی قهرمان تکواندوی جهان:

طنین سرود ملی بر روی سکوی قهرمانی بهترین حس یک ورزشکار است

طنین سرود ملی بر روی سکوی قهرمانی بهترین حس یک ورزشکار است
سیده معصومه حسینی طنین سرود ملی بر روی سکوی قهرمانی را بهترین حس یک ورزشکار دانست و گفت: ایستادن بر روی سکوی اولی مسابقات جام جهانی و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورم و طنین زیبای سرود ملی ایران زیباترین خاطره سال گذشته بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ سیده معصومه حسینی، بانوی قهرمان تکواندو کار همدانی که به عنوان چهره برتر ورزشی در سال ۹۸ توانست برای اولین بار در تاریخ تکواندوی ایران و مسابقات جام جهانی چین دو مدال طلا کسب کند در بیان خاطرات تلخ و شیرین خود در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هر ساله مسابقات زیادی شرکت می کنم و علاوه بر کسب مدال در این مسابقات، آنچه که مهم است تجربیات خوب ورزشی است که کسب می کنم.

وی با اشاره به کسب دو مدال طلا در مسابقات جام جهانی چین افزود: مسابقات جام جهانی از سطح بالایی برخوردار است بخصوص که میزبانی با کشوری باشد که رشته های رزمی در آنها حرف اول را می زند و قدرت فوق العاده ای در رشته های رزمی دارند.

حسینی با تاکید بر اینکه چین مادر رشته های رزمی است، ادامه داد: سال ۹۸ در مسابقات جام جهانی شهر ووشی چین توانستم بر رقبا غلبه کنم و برای اولین بار در تاریخ تکواندوی ایران دو مدال طلا کسب کنم.

بانوی تکواندوی ایران با اشاره به حوادث مختلف سال ۹۸ بیان کرد: در سال گذشته اتفاقات تلخی رقم خورد، خاطراتی که هر کدام به نوعی باعث آزرده شدن هموطنانم شد.

حسینی با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی یادآور شد: در میان تمام دردها سقوط هواپیمای اوکراینی دردناک تر بود چرا که با دیدن تصاویر تک تک نخبه های ایرانی قلب همه ایران جریحه دار شد.

این چهره نخبه ورزشی بیان کرد: امیدوارم هموطنانم در سال جدید به آرامش و راحتی خیال، دست پیدا کنند و کوله بار غم از کشور رخت بربندد.

وی در بیان خاطرات شیرین سال گذشته گفت: ایستادن بر روی سکوی اولی مسابقات جام جهانی و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشور و طنین زیبای سرود ملی میهنم بهترین حس دنیاست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1594552
ارسال نظر
نظرات