شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:59 منتشر شده در مورخ: 1399/01/09 شناسه خبر: 1594581
آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان مرکزی؛

۶۶ درصد جمعیت استان مرکزی علیه کرونا غربالگری شدند/شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

۶۶ درصد جمعیت استان مرکزی علیه کرونا غربالگری شدند/شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۳۰ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۰۵۰ نفر رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۳۰ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۰۵۰ نفر رسیده است.

جمالیان در مورد موارد جدید کووید۱۹ در استان اظهار کرد: از ۳۰ مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰ مورد اراک، ۱۶ مورد ساوه و زرندیه  و خمین، خنداب، فراهان و تفرش هم ۱مورد بوده است.

وی افزود: خوشبختانه در ۲۴ گذشته هیچ نفری در اثر ابتلا به کووید۱۹ در استان جان خود را از دست نداده است و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری تا کنون همان ۸۰ نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به اینکه تا کنون ۶۵درصد مبتلایان در استان مرکزی بهبود یافته اند بیان کرد: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی روند بهبودی بیماران کووید۱۹ روند افزایشی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد ۹۴۱ هزار نفر حدود ۶۶ درصد از جمعیت استان مرکزی مورد غربالگری قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1594581
ارسال نظر
نظرات