شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594745
رئیس سازمان قضایی کردستان خبر داد؛

بازداشت 4 مأمور زندان سقز/ عوامل دخیل در فرار زندانیان سقز هنوز مشخص نیست

بازداشت 4 مأمور زندان سقز/ عوامل دخیل در فرار زندانیان سقز هنوز مشخص نیست
رئیس سازمان قضایی کردستان گفت: در ارتباط با فرار زندانیان سقز چند نفر از مأموران زندان سقز احضار و پس از تحقیق، 4 نفر از این افراد با صدور قرار تأمین روانه بازداشت و مابقی نیز با قرار‌های تأمین متناسب آزاد شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی شیرودبزرگی رئیس سازمان قضایی کردستان در گفتگو با کُردتودی، با اشاره به فرار تعدادی از زندانیان زندان سقز در شامگاه جمعه 8 فروردین 99 گفت: بلافاصله پس از گزارش فرار زندانیان از زندان سقز پرونده‌ای در دادسرای نظامی ناحیه سقز تشکیل شد و تحقیقات میدانی آغاز و دستورات قضایی لازم صادر شد.

وی افزود: در اجرای دستور ریاست قوه قضائیه مبنی بر شناسایی و برخورد قاطع با قاصرین و مقصرین فوری و خیلی جدی به موضوع فرار ورود شد.

رئیس سازمان قضایی کردستان ادامه داد: در این ارتباط چند نفر از مأموران زندان سقز احضار و از آنان تحقیق به عمل آمد و 4 نفر از این افراد با صدور قرار تأمین روانه بازداشت و مابقی نیز با قرار‌های تأمین متناسب آزاد شدند.

شیرود بزرگی عنوان کرد: هنوز عوامل دخیل در این فرار مشخص نیست و تحقیقات تا دستیابی به علل و عوامل دخیل در وقوع این حادثه ادامه پیدا می‌کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1594745
ارسال نظر
نظرات