شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:31 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594776
کارشناس بازی:

والدین بازی های مناسب برای فرزندان خود انتخاب کنند

والدین بازی های مناسب برای فرزندان خود انتخاب کنند
بنیسی، کارشناس بازی گفت: این روز ها که همه باید برای مبارزه با ویروس کرونا در خانه بمانیم باید والدین با رصد دقیق، بازی مناسبی برای فرزندان خود انتخاب کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به تاثیرات بازی بر روی کودکان و نوجوانان، اظهار داشت: در این روز ها که به دلیل وجود بیماری همه در منزل حضور دارند و با بازی، کتاب خوانی و... خود را سرگرم می کنند باید والدین به نوع بای فرزندان خود دقت کنند.
وی ادامه داد: امروز نوجوانان و جوانان به دنبال متفاوت بودن و هیجان متفاوت هستند به همین دلیل به دنبال بازی های این سبکی هستند. بازی های اکشن  نیاز به عکس العمل و واکنش سریع کاربر دارد  و قاعدتا کسی که دنبال هیجان است همین را می خواهد.
این کارشناس بازی با اشاره به نبود بازی های اکشن در بین انتخاب های کاربران ایرانی به دلیل عدم معرفی، گفت:  در چند رده اول بازی های مورد انتخاب ایرانی ها  بازی های خارجی قرار دارد و اکثرا هم بازی GTA که بازی وحشی لقب گرفته است و بازی کالاف تویتی می باشد.
وی خاطرنشان کرد:امروز برخی بازی های اندروید مانند آمیرزا در چند انتخاب اول کاربران داخلی قرار دارد.
داستانی با اشاره به انتخاب والدین، بیان داشت: باید بازی ها به طور رسمی و مناسب در سایتی معرفی شود تا والدین بتوانند بازی مناسبی برای فرزندان خود تهیه کنند و بدانند کدام بازی برای آنها مناسب است.
وی عنوان کرد: امروز باید نهادی بحث معرفی و روشنگری در خصوص بازی ها را برعهده داشته باشد تا والدین بتوانند بازی بهتری انتخاب کنند.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1594776
ارسال نظر
نظرات