شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594824
دادستان انقلاب و عمومی استان کردستان:

۱۹ نفر از زندانیان متواری سقز به زندان برگشته اند/ حساب زندانیان منضبط از سایرین جدا است

۱۹ نفر از زندانیان متواری سقز به زندان برگشته اند/ حساب زندانیان منضبط از سایرین جدا است
دادستان انقلاب و عمومی استان کردستان با بیان اینکه ۱۹ نفر از زندانیان متواری به زندان برگشته اند بیان داشت: ۱۱ نفر از آنها خود معرفی بوده اند و ۸ نفر توسط نیروهای انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد جباری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، از تشکیل تیمی متشکل از نیروی انتظامی، اطلاعات سپاه و اداره اطلاعات جهت رصد محل اختفاء و فرار متواریان زندان سقز خبر داد.  

 

وی از افزود: تا امروز ۱۹ نفر از زندانیان متواری سقز به زندان بازگشته اند که ۱۱ نفر آنها خود معرفی بوده و ۸ نفر توسط نیروهای انتظامی دستگیر شدند.

 

 دادستان انقلاب و عمومی استان کردستان بیان داشت: بار دیگر اعلام می کنیم اگر زندانیان متواری خود را معرفی کنند مشمول تخفیفات قرار میگیرند و در غیر اینصورت بعد از دستگیری علاوه بر مجازات جرم جدید، مجازات جرم اصلی به قوت خود باقی می ماند و از ارفاقات قانونی مانند تسهیلات و موارد دیگر محروم خواهند شد. 

 

 جباری با تاکید بر اینکه رفتار و برخورد ما با این زندانیان مانع نخواهد شد که ما در مورد سایر زندانیان که منضبط بودند از رافت قانونی و مزایای قانونی استفاده نکنند، اظهار داشت: حساب این افراد با سایر زندانیان جدا است.

 

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1594824
ارسال نظر
نظرات