شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594844

پیشنهاد مطالعه در روزهای قرنطینه/ ماجرای خلقت بشر و هبوط عالم را بخوانید

پیشنهاد مطالعه در روزهای قرنطینه/ ماجرای خلقت بشر و هبوط عالم را بخوانید
کتاب خلاقانه «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به عنوان اولین پیامبر و فرازوشیب‌های زندگی پیامبران را تصویر می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جهان امروز حجم عظیمی از اضطراب‌ها را می‌آفریند و هر مکتبی نسخه‌ای برای آرامش و مقابله با آن دارد. تفکر اسلام اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسیله برای آرامش را ذکر و یاد خدا می‌داند، ولی با توجه به ابعاد مختلف ساختار خاکی بشر، راهکارهای دیگری همچون: نگاه به آب و سبزه و ... را نیز توصیه کرده است.

در علم امروزی راهکارهای درست و نادرست مختلفی برای غلبه بر اضطراب پیشنهاد شده است، یکی از روش‌های جالب رنگ آمیزی کتاب نقاشی برای بزرگسالان است. در این راستا و در این روزهای کرونایی یکی از محصولات انتشارات کتاب جمکران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کتاب خلاقانه‌ «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به‌عنوان اولین پیامبر و فراز و نشیب زندگی پیامبران را تصویر می‌کند و نسخه سیاه و سفید به شکلی تهیه و طراحی شده که جمع خانواده را برای ساعتها دور هم جمع می کند تا آن را رنگ‌آمیزی کنند.

نکته ویژه آنکه خروجی کار یک تابلو خاطره و ماندگار از کار گروهی خانواده و در این روزگار خواهد شد که برای تهیه کتاب (با تخفیف ۲۵%) می‌توانید با کد تخفیف norouz99 به اینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1594844
ارسال نظر
نظرات