شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594865
مسئول بسیج سازندگی استان خبر داد؛

توزیع ۴۵۰۰ بسته حمایتی در مناطق محروم قزوین

توزیع ۴۵۰۰ بسته حمایتی در مناطق محروم قزوین
مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: با فرارسیدن سال نو در راستای تکریم نیازمندان، ۴۵۰۰ بسته حمایتی در مناطق محروم استان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با  صبح قزوین از توزیع بسته‌های حمایتی در مناطق محروم استان قزوین خبر داد و اظهار کرد: توزیع بسته‌های حمایتی در بین خانواده‌های محروم و نیازمندان و خانواده‌هایی که به‌واسطه ویروس منحوس کرونا آسیب دیده‌اند در اسفندماه سال 1398 و فروردین ماه سال جاری انجام شد.

وی افزود: توزیع بسته‌های حمایتی اقلام خوراکی و بهداشتی در بین خانواده‌های نیازمند و محروم در سطح استان قزوین در سال جاری و به‌ویژه قبل از فرارسیدن ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول بیان کرد: سال 1398 هفتمین سال متوالی توزیع بسته‌های حمایتی بین خانواده‌های محروم و نیازمند توسط جهادگران بسیج سازندگی استان بود و در سال‌های گذشته نیز با همت خیران و جهادگران این امر صورت پذیرفته است.

 

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین عنوان کرد: با فرارسیدن سال نو در راستای تکریم نیازمندان، 4500 بسته حمایتی در مناطق محروم استان توزیع شد و این اتفاق موجب دلگرمی و لبخند رضایت مردم محروم شد.

وی ابراز کرد: همچنین از ابتدای ورود کرونا گروه‌های جهادی سپاه و بسیج با ایده‌های نو وارد عمل شده و در زمینه تولید و توزیع ماسک، ضدعفونی معابر و غربالگری فعالیت داشته و تاکنون در ۳۱ کارگاه، ۱۰۰ هزار ماسک تولید کرده‌اند.

صادق‌پور عنوان کرد: در راستای مقابله با کرونا 130 گروه جهادی با فعالیت 160 نفر در دو عرصه ضدعفونی و گندزدایی معابر و توزیع مواد ضدعفونی و ماسک در سطح استان فعالیت دارند.

وی در پایان اعلام کرد: در حوزه غربالگری و همکاری با کادر درمان نیز توسط جامعه پزشکی سازماندهی صورت گرفت و طی آن 150 نفر در هشت پایگاه سلامت که در نقاط مختلف و ورودی‌های استان قرار گرفته، فعالیت دارند.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1594865
ارسال نظر
نظرات