شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 22:09 منتشر شده در مورخ: 1399/01/10 شناسه خبر: 1594934
تأکید رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با استاندار کردستان؛

زندانیان فراری باید در کمترین زمان بە زندان بازگردانده شوند

زندانیان فراری باید در کمترین زمان بە زندان بازگردانده شوند
رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با استاندار کردستان تأکید کرد: از مجموعە دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط می‌خواهم در کمترین زمان نسبت بە بازگرداندن زندانیان فراری اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، بر اساس اعلام استانداری کردستان، آیت‌اللە سید ابراهیم رئیسی رییس قوە قضاییە روز یکشنبه در تماسی تلفنی با مرادنیا استاندار کردستان در جریان آخرین اقدامات انجام شدە در خصوص وضعیت بیماری کرونا در استان و همچنین زندان سقز قرار گرفت.

آیت‌اللە رئیسی نیز با اعلام اینکە دستگاە قضا آمادەی هر نوع همکاری برای کنترل این بیماری تا بازگشت بە شرایط عادی است پیگیر آخرین وضعیت فرار زندانیان در شهر سقز نیز شد و گفت: بە وضعیت زندان‌های استان توجە بیشتری خواهد شد و از مجموعە دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط می‌خواهم در کمترین زمان نسبت بە بازگرداندن زندانیان فراری اقدام کنند.

وی افزود: لازم است پیگیری‌های همە جانبە‌ای در خصوص چگونگی فرار این زندانیان صورت بگیرد و با هر نوع قصور از جانب هر کسی برخورد قانونی انجام شود.

استاندار کردستان نیز در این تماس تلفنی ضمن قدردانی از مجموعە دستگاە قضا در استان در همکاری با مجموعە درمانی برای کنترل شیوع بیماری کرونا، آخرین گزارش‌ها از تعداد مبتلایان بە این بیماری را اعلام کرد و گفت: در استان همکاری بسیار مناسبی برای کنترل این بیماری وجود دارد و تلاش می‌کنیم از هر امکانی برای بهبود شرایط استفادە کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1594934
ارسال نظر
نظرات