شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1594984
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش:

امکان خرید کالاهای اساسی به صورت اینترنتی در تفرش ایجاد می شود

امکان خرید کالاهای اساسی به صورت اینترنتی در تفرش ایجاد می شود
صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: در این ایام که به منظور پیشگیری از بیماری کرونا، کاسبان و مغازه داران تعطیل هستند، برای کاهش خسارات ناشی از تعطیلی ها و با هماهنگی اداره صنعت و معدن و تجارت تفرش، اقدام "بازار اینترنتی تفرش" در سطح شهرستان انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با دیارآفتاب گفت: در خصوص راه‌های سرعت بخشیدن به مبارزه با کرونا و تحقق شعار جهش تولید اقداماتی در سطح شهرستان در حال انجام است.

صادقی اظهار کرد: در این ایام که به منظور پیشگیری از بیماری کرونا، کاسبان و مغازه داران تعطیل هستند، برای کاهش خسارات ناشی از تعطیلی ها و با هماهنگی اداره صنعت و معدن و تجارت تفرش، "بازار اینترنتی تفرش" در سطح شهرستان انجام می شود.

وی افزود: این اقدام در حال برنامه ریزی است تا با همکاری اتحادیه اصناف و کاسبان، خرید و فروش اقلام از طریق فضای مجازی تلگرام انجام شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خاطر نشان کرد: کاهش حضور مردم در خیابانها و تامین نیازهای مردم به صورت اینترنتی می تواند شهر را در برون رفت از بحران کرونا یاری دهد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1594984
ارسال نظر
نظرات