شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595004
فدراسیون کشتی مدعی شد:

پرداخت معوقات داوران بعد از ۱۰ سال!

با اعلام رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور، ۴۳ داور پس از ۱۰ سال، حق‌الزحمه خود را دریافت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر فروتن، رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور ضمن تبریک سال نو به جامعه کشتی، در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، اظهار داشت: در ابتدای قبول مسئولیت کمیسیون داوران، یکی از وعده‌های ما پیگیری مطالبات داوران بود. با روی کار آمدن فدراسیون جدید با نظری مثبت به جایگاه داوری، ابتدا با پیشنهاد افزایش حق‌الزحمه داوران موافقت و به استان‌ها ابلاغ شد، سپس نحوه پرداخت معوقات داوران در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ابتدا مطالبات داورانی که فوت شده بودند و برخی که در حال حاضر در بستر بیماری هستند، به‌طور کامل و حتی اضافه‌تر پرداخت شد.

رئیس کمیسیون داوران کشتی تصریح کرد: همان‌طور که سوریان (نایب رئیس فدراسیون کشتی) هفته پیش اعلام کرده بود، در ادامه پرداخت معوقات داوران کشتی کشور، قست سوم این بدهی‌ها به آنها پرداخت شد. البته این معوقات برای 10 سال گذشته است و رؤسا و سرپرستان فدراسیون‌های وقت می‌بایست نسبت به پرداخت آن اقدام می‌کردند، اما بنا به دلایلی، این اتفاق  نیفتاد و حجم بدهی به داوران کشتی سنگین شده بود.

فروتن با اشاره به مشکلات مالی فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: خوشبختانه فدراسیون فعلی در این رابطه علی‌رغم مشکلات عدیده مالی، جهت رفع مطالبات و بدهی‌ها گام برمی‌دارد و تاکنون نیز تمام تلاش خود را در این زمینه کرده است. البته این معوقات مربوط به ادوار گذشته بوده است‌ حس مسئولیت مسئولان فدراسیون نسبت به این قشر زحمتکش باعث شد که این موضوع را مشمول زمان نکنند و پیگیر حق و حقوق داوران باشند. این پرداخت‌ها به داوران توافقی و با رضایت آنها در جهت درک موقعیت و شرایط کنونی فدراسیون انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: رسالت فدراسیون و کمیسیون داوران، ارج نهادن به جایگاه پیشکسوتان داوری است و در تمام مسابقات برگزار شده در طول سال گذشته، از این داوران گرانقدر در جایگاه ناظر و سرپرست مسابقات کمک گرفته شد. در پرداخت معوقات آنها نیز اولویت اول ما پرداخت به خانواده برخی داوران کشتی بود که اکنون در بین ما نیستند، سپس داوران بازنشسته و اکنون هم در حال پرداخت حق‌الزحمه داوران فعال هستیم.

رئیس کمیسیون داوران کشتی خاطرنشان کرد: فدراسیون تاکنون در سه مرحله، در مجموع حق‌الزحمه 43 داور را پرداخت کرده است و برنامه ما این است که به‌زودی باقیمانده طلب داوران کشتی را که از سال‌های قبل مانده است، به آنها پرداخت کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595004
ارسال نظر
نظرات