شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:46 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595010
به‌مناسبت سال جدیدِِِِِِِ؛

وقف‌هایی که در نوروز دستگیر نیازمندان یزدی شد

وقف‌هایی که در نوروز دستگیر نیازمندان یزدی شد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد از توزیع بسته‌های مواد غذایی و پوشاک بین نیازمندان به مبلغ دو میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین کاظمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به برنامه‌های اداره اوقاف شهرستان یزد در راستای کمک به محرومان و نیازمندان گفت: در طول سال و مناسبت‌های مختلف، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد با اجرای موقوفات مختلف که نیتشان کمک به محرومان و مستضعفان است اقدام به توزیع بسته‌های مختلف معیشتی بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه می‌کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این اداره توزیع بسته‌های مواد غذایی بین محرومان شهرستان است خاطرنشان کرد: بیش از 500 بسته غذایی که شامل گوشت، برنج، ماکارونی، سویا، رب گوجه فرنگی، روغن و دیگر مایحتاج اساسی خانوار است در اختیار جامعه هدفی که از سوی مرکز افق امامزادگان شهرستان یزد شناسایی شدند قرار گرفت.

وی مبلغ ریالی بسته‌های معیشتی را بیش از دو میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این بسته‌ها از سوی امامزادگان شهرستان یزد بین افراد نیازمند توزیع شد.

کاظمی با اشاره به اینکه قبل از شروع سال جدید نیز بُن خرید پوشاک از سوی اوقاف شهرستان یزد در بین نیازمندان توزیع شد خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط سخت کنونی که بسیاری از خانواده‌ها برای تهیه مایحتاج اساسی و پوشاک مشکلات زیادی دارند، این بسته‌ها و بُن‌ها می‌تواند درصدی از آلام آنها را کاهش دهد.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595010
ارسال نظر
نظرات