شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:54 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595039
جانشین فرماندهی انتظامی زابل:

2 سارق خودرو با 8 فقره سرقت در زابل دستگیر شدند

2 سارق خودرو با 8 فقره سرقت در زابل دستگیر شدند
غلامرضا میرشکاری از دستگیری دو سارق حرفه ای خودرو و کشف هشت فقره سرقت در زابل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا میرشکاری، جانشین فرماندهی انتظامی زابل در گفت و گو با عصرهامون گفت: در پی وقوع دو فقره سرقت خودرو در شهر زابل ،ماموران تجسس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.


وی با بیان این که پلیس پس از چند روز تحقیقات میدانی سرانجام متهم را در یکی از روستاهای حاشیه شهر زابل دستگیر کرد افزود:  متهم 26 ساله پس از دستگیری به هشت فقره سرقت خودرو با همدستی دوست 28 ساله اش اعتراف کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی زابل با اشاره به دستگیری همدست متهم خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

میرشکاری ادامه داد: شهروندان برای پیشگیری از سرقت خودرو  آن را به وسایل ایمنی و تاخیرانداز تجهیز و از گذاشتن سوئیچ بر روی خودرو حتی برای لحظاتی کوتاه خودداری کنند، برای تعمیرخودرو  را نزد تعمیرگاه مطمئن ببرند و هرگز سوئیچ خودرو را در اختیار افراد نامطمئن قرار ندهند، پس از ترک خودرو از بسته بودن درها و شیشه ها اطمینان حاصل کنند، به جای قرار دادن اثاثیه روی باربند، آن را درون صندوق عقب خودرو قرار دهند و هرگز وسیله نقلیه خود را در اماکن خلوت و تاریک پارک نکنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595039
ارسال نظر
نظرات