شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595081
گزارش تصویری؛

ضد عفونی شهرک ولیعصر(عج) اراک توسط یگان جنگ نوین سپاه

ضد عفونی شهرک ولیعصر(عج) اراک توسط یگان جنگ نوین سپاه
یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی ۴۲ قدر با کمک بسیجیان در یک اقدامی جهادی شهرک ولیعصر اراک را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی ۴۲ قدر امروز با کمک بسیجیان در یک اقدامی جهادی شهرک ولیعصر اراک را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

ستوان یکم پاسدار بهنام بختیاری فرمانده یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی ۴۲ قدر در گفتگو با دیار آفتاب در آغاز عملیات ضدعفونی شهرک ولیعصر(عج) اراک گفت: این اقدام در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و ضدعفونی معابر و اماکن شهرک ولیعصر(عج) با حجم قابل توجهی مواد ضدعفونی‌کننده انجام می‌شود.

وی افزود: عملیات ضدعفونی و گندزدایی شهرهک ولیعصر(عج) با همکاری و مشارکت بسیجیان، جهادگران، یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی ۴۲ قدرو حوزه بسیج شهدای بدر انجام می‌شود.

فرمانده یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی ۴۲ قدر ادامه داد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی این شهرک که صبح امروز آغاز شده و تا عصر امروز ادامه دارد با استفاده از دستگاه‌های مدرن رفع آلودگی دستگاه‌های هولدر و دلت و با به کارگیری نیروهای متخصص انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: کلیه امکانات و تجهیزات گندزدایی گروه مهندسی ۴۲ قدر از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اختیار گروه های جهادی قرارگرفته و تا امروز خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شده است.

بختیاری در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با یاری خداوند و مشارکت و همکاری مردم بتوانیم هرچه سریعتر این ویروس منحوس کرونا را از کشور خارج کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1595081
ارسال نظر
نظرات