شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:25 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595141
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمانشاه:

برای مشاوره درباره کرونا با اورژانس تماس نگیرید

برای مشاوره درباره کرونا با اورژانس تماس نگیرید
صائب مدرسی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به حجم بالای تماس ها با ۱۱۵ گفت: برای مشاوره درباره کرونا با اورژانس تماس نگیرید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صائب مدرسی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه خدمت رسانی به بیماران کووید ۱۹ اظهار داشت: تماس‌های گرفته شده مردم با ۱۱۵ بسیار زیاد است به گونه‌ای که همکاران ما در ۱۱۵ توان پاسخگویی به حجم تلفن‌ها را ندارند.

وی افزود: مردم برای مشاوره با شماره ۴۰۳۰ تماس بگیرند و شماره ۱۱۵ را اشغال نکنند چرا که این شماره علاوه بر بیماران مربوط به کووید ۱۹ برای دیگر بیماران نیز هست.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه آمبولانس‌های انتقال بیماران مربوط به کووید ۱۹ با دیگر آمبولانس‌ها متفاوت است، تصریح کرد: در هر شرایطی یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل مستقر شده و در شهرستان کرمانشاه پنج دستگاه آمبولانس مستقر و یک اتوبوس آمبولانس در آماده باش قرار دارد.

این مسئول بیان داشت: آمبولانس‌های در نظر گرفته شده فقط مختص به بیماران کووید ۱۹ است که پس از انتقال بیمار به بیمارستان کاملاً ضدعفونی شده و برای مأموریت بعدی آماده می‌شود.

مدرسی گفت: هر چند این آمبولانس‌ها به طور کامل ضدعفونی می‌شود اما بیماران قلبی و دیگر بیماران با این آمبولانس‌ها به بیمارستان انتقال پیدا نمی‌کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595141
ارسال نظر
نظرات