شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/07 شناسه خبر: 1595155
به همت جوانان تویسرکانی صورت گرفت؛

تهیه و توزیع ۷۰۰ غذای نذری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی

تهیه و توزیع ۷۰۰ غذای نذری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی
به کوشش جوانان و محبین اهل بیت (ع) کوی عین آباد تویسرکان ۷۰۰ غذای نذری با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی تهیه و درب منازل بین عزادارن حسینی توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ هر ساله همزمان با ایام محرم تهیه و توزیع نذری بین عزاداران مرسوم است، اما در سال جاری با توجه به شیوع کرونا نحوه تدارک نذری ها متفاوت شده است.

برخی اگر نذرشان قابل تبدیل بوده هزینه آن را برای تهیه ماسک و تجهیزات ضدعفونی کننده برای عزادران و مردم در مناطق محروم صرف کردند و برخی دیگر به تهیه و طبخ در قالب غذای گرم و البته با رعایت شیوه نامه های بهداشتی پرداختند.

به نحوی که امروز شاهد هستیم به همت محبین اهل بیت (ع) متشکل از نیروهای انقلابی هیئت متوسلین به حضرت علی اکبر(ع) و پایگاه مقاومت بسیج خیبر کوی عین آباد تویسرکان ۷۰۰ غذای نذری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تهیه و بین اهالی یا نیازمندان توزیع شد.

در تمامی مراحل تهیه نذری های طبخ شده نکات بهداشتی رعایت می شود و اعضای این هیئت پس از بسته بندی در ظروف یک بار مصرف بدون ایجاد تجمع، غذاهای گرم را خانه به خانه به دست عزاداران حسینی می رسانند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595155
ارسال نظر
نظرات