شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 17:31 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595162
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد؛

آمار مبتلایان به کرونا در کردستان 425 نفر شد/ مرگ قطعی 61 نفر

آمار مبتلایان به کرونا در کردستان 425 نفر شد/ مرگ قطعی 61 نفر
دکتر فرزین رضاعی رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه تا امروز 425 نفر در استان کردستان به کرونا مبتلا شده اند، گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تاکنون ۶۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، دکتر فرزین رضاعی روز دوشنبه اظهار داشت: از ۸۹۵ نمونه گرفته شده از بیماران مبتلا به کرونا ۴۲۵ مورد مثبت و ۴۱۵ مورد هم منفی بوده و نتیجه آزمایش ۵۵ نفر هم مشخص نشده است.

وی افزود: بیشترین ابتلا به کرونا در شهرستان‌های استان شامل سقز ۱۳۸ نفر، بانه ۸۱، سنندج ۹۳، کامیاران ۱۳، قروه ۳۴، مریوان ۱۳، دیواندره ۱۸، بیجار ۲۳، دهگلان ۹ و سروآباد سه نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه تاکنون ۶۱ نفر در این استان به دلیل ابتلای به کرونا جان باختند، گفت: ۲۳ نفر از این جانباختگان در سقز، هفت نفر سنندج، ۹ نفر در قروه، ۱۰ نفر در بانه، مریوان و کامیاران هر کدام سه نفر، چهار نفر در مریوان و ۲ نفر در بیجار بستری بودند.  

وی یادآور شد: تاکنون ۱۲۱ نفر از افرادی که به ویروس کرونا در استان مبتلا شده بودند نیز بهبود پیدا کرده و از بیمارستان مرخص شدند.  

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: هفت کودک زیر ۱۰ سال در این استان نیز جزء مبتلایان به کرونا هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595162
ارسال نظر
نظرات