شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 18:09 منتشر شده در مورخ: 1399/01/11 شناسه خبر: 1595168
استاندار فارس خبر داد:

پایان بدون تلفات ناآرامی در زندان عادل آباد

پایان بدون تلفات ناآرامی در زندان عادل آباد
رحیمی گفت: ناآرامی در زندان عادل‌آباد با ورود به‌موقع نیروهای انتظامی و امنیتی بدون تلفات پایان یافت و فرار زندانیان نیز کذب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، عنایت‌الله رحیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به ناآرامی‌های شب گذشته در زندان عادل آباد، اظهار داشت: با توجه به گزارش برخی تحرکات در روزهای پایانی سال و روزهای آغازین سال برای چنین اتفاقی آماده بودیم و تمهیدات لازم انجام شده بود.

استاندار فارس گفت: عده‌ای از درگیری ایجاد شده بین چند زندانی قصد سوءاستفاده داشتند که با ورود به موقع موفق به اجرای نقشه خود نشدند و ناآرامی‌ها بدون هیچ‌گونه تلفات و آسیب جانی به حافظان امنیت و نیز زندانیان به پایان رسید.

وی با اشاره به برگزاری جلسه اضطراری شورای تامین استان با حضور نیروهای عمل‌کننده عضو این شورا یادآور شد: بیشتر زندانیان، زندان مرکزی شیراز دارای جرائم خشن و محکومیت‌های سنگین هستند که امکان بهره‌گیری از تسهیلات را ندارند.

رحیمی با اشاره به اقتدار و درایت نیروی‌های حافظ نظم و امنیت در کنترل چنین اتفاقاتی، متذکر شد: نیروی های حافظ نظم و امنیت اجازه هیچ‌گونه ناامنی را به افرادی که قصد اقدامات ضدامنیتی و برهم زدن امنیت و آرامش مردم دارند، نخواهند داد.

گفتنی است، شب گذشته در فضای مجازی خبر از آشوب و ناآرامی در زندان مرکزی شیراز و فرار تعدادی از زندانیان این زندان منتشر شد که فرار این افراد از سوی استاندار فارس  تکذیب شد.

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1595168
ارسال نظر
نظرات