شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595278
فرمانده انتطامی کردستان خبر داد؛

تفرجگاه های کردستان در روز طبیعت مسدود می شوند

تفرجگاه های کردستان در روز طبیعت مسدود می شوند
سردار علی آزادی فرمانده انتطامی استان کردستان با تاکید بر اینکه ۱۳ به در امسال متفاوت تر از سال های قبل است گفت : در روز ۱۳ به در کلیه تفرجگاه های استان کردستان با موانع بسته می شود و با افراد خاطی برابر قانون رفتار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی آزادی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: همانگونه که کادر پزشکی و درمانی ما بیان می کنند به منظور کاهش و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا باید طرح فاصله گذاری اجتماعی اجتماعی اجرا شود.

 وی با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی جهت مقابله با ویروس کرونا افزود : مشارکت جدی مردم پارامتر اصلی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی جهت مقابله با ویروس کرونا است.

 فرمانده انتظامی کردستان گفت :به حمد خدا میزان مشارکت مردم در این طرح تا کنون خوب بوده اما انتظار ما از مردم این است برای حفظ سلامت خود و اطرافیانش و قطع زنجیره انتقال بیماری بیشتر از گذشته رعایت کنند.

 سردار آزادی ادامه داد: افرادی که در حال حاضر سلامتی آنها به خطر افتاده یا در بیمارستان یا در منزل درگیر این بیماری هستند به دلیل عدم رعایت توصیه های لازم و حضور در تجمعات ویروس را انتقال داده اند به این مشکل گرفتار شده اند.

 این مسوول در ادامه سخنان خود بیان داشت: نیروهای انتطامی بعنوان حافظان و مدافعان امنیت در کنار حافظان سلامت هستند و ضمن قدردانی از زحمات بی وقفه‌ها آنها می گویم بسیاری از این نیروها از قبل از سال تحویل تا کنون خانواده های خود را ندیده اند .

 فرمانده انتظامی کردستان با تاکید بر اینکه رعایت فاصله اجتماعی توسط مردم موجب کاهش مشکلات موجود در جامعه می گردد ، بیان داشت: مردم اگر دو نعمت امنیت و سلامت را نادیده بگیرند دیگر نمی توانند زندگی کنند و همین موجب بروز مشکلات بیشتر می شود.  

وی خطاب به مردم گفت: رعایت اصول بهداشتی و توصیه های لازم موجب شکست این ویروس می شود در غیر اینصورت و شرکت در تجمعات و مراسمات موجب دامن زدن به این ویروس می شود که ممکن است جمع کردن آن خیلی سخت تر و نیازمند قانون های سختگیرانه تر شود. 

 سردار آزادی تصریح کرد: در راستای مصوبات مقابله با کرونا و ستاد ملی مدیریت مبارزه با این بیماری اقداماتی در سطح استان کردستان انجام شده است که یکی از آنها کنترل ورودی و خروجی های استان کردستان است.

وی با اشاره به فرا رسیدن ۱۳ فروردین و روز طبیعت بیان داشت: ۱۳ به در امسال متفاوت تر از سال های قبل است و مردم باید در خانه ها بمانند و به هیچ وجه به فکر برگزاری تجمعات و دورهمی ها نباشند.  

سردار آزادی خاطر نشان کرد: در روز ۱۳ فروردین به دلیل اینکه سلامت مردم برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان کلیه پارک های اطراف سنندج با نیوجرسی بسته می شود و از مردم تقاضا میکنیم به هیچ وجه به باغات و پارک ها مراجعه نکنند.  

فرمانده انتظامی کردستان از منع توقف در گردنه صلوات اباد، جاده فرودگاه و کلیه تفرجگاه های سطح استان در روز ۱۳ به در خبر جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و بیان داشت: در این روز پلیس در این مکان ها حضور دارد و از تجمع خودروها و مردم جلوگیری می کند و با افراد خاطی برابر قانون رفتار خواهد شد.  

سردار آزادی تصریح کرد : مردم این را بدانند اگر به فکر جان خود و عزیزانشان هستند باید ۱۳ به در امسال به توصیه ها و نکات لازم بهداشتی گوش دهند تا بتوانیم با اتحاد و همبستگی هر چه زودتر این ویروس را شکست دهیم. 

 وی تاکید کرد: برابر اطلاعیه های صادر شده اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در حال حاضر در تمامی شهرستان های استان کردستان اجرا می شود و رانندگان خاطی برابر قانون ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شوند و حداقل تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595278
ارسال نظر
نظرات