شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 09:53 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595296
مدیرکل منابع طبیعی کرمانشاه عنوان کرد:

ممنوعیت ورود به تفرجگاه‌های کرمانشاه در روز طبیعت

ممنوعیت ورود به تفرجگاه‌های کرمانشاه در روز طبیعت
کولانی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان کرمانشاه از ممنوعیت ورود به تفرجگاه‌های استان در روز طبیعت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ان شاالله کولانی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز  اظهار داشت: در حال حاضر در سطح استان کرمانشاه ۱۹ اکیپ حفاظت از محیط زیست وظیفه حراست از مناطق و ایستگاه‌ها را بر عهده دارند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان کرمانشاه افزود: این گشت‌ها در ایام نوروز به صورت شیفتی تا پایان ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه هر سال مردم در روز طبیعت دوست دارند از طبیعت بهره مند شوند اما امسال با شیوع ویروس کرونا بر حسب دستور مقام قضائی و مصوبات ستاد مبارزه با این بیماری شرایط متفاوت است.

این مسئول با اشاره به اینکه اداره کل مراتع استان اقدامات پیشگیرانه ای را از اسفندماه آغاز کرده است، گفت: بر این اساس محدودیت‌هایی در خصوص ورود به تفرجگاه‌ها، مراکز تفریحی، طبیعت و جاهایی را که مردم بر طبق عادت هر سال در آن نقاط اتراق می‌کردند به پاسگاه‌های ویژه اعلام کردیم.

کولانی افزود: در مسیرهای طبیعت گردی نیز گشت‌های محیط‌زیست مستقر خواهند بود و از تردد افراد جلوگیری می‌کنند.

وی از مردم به خاطر سلامتی خود و هموطنان خواست تا بازدید از مناطق و تفرجگاه‌های استان را تا اطلاع ثانوی به تأخیر بیندازید و گفت: با همدلی و همکاری این روزها را در خانه بمانیم چرا که سلامتی هر شخص ارزش این در خانه ماندن را دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595296
ارسال نظر
نظرات