شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595323
فرمانده انتظامی ایرانشهر خبر داد؛

رهایی 2 گروگان 22 ساله در کمتر از 72 ساعت در ایرانشهر/ 3 عضو یک باند آدم ربایی دستگیر شدند

رهایی 2 گروگان 22 ساله در کمتر از 72 ساعت در ایرانشهر/ 3 عضو یک باند آدم ربایی دستگیر شدند
محمود سعادتی گفت: عاملان گروگان گیری دو جوان 22 ساله در ایرانشهر در کمتر از 72 ساعت دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود سعادتی، فرمانده انتظامی ایرانشهر در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد:  ساعت یک و 37 دقیقه بامداد ششم فروردین ماه امسال در پی گروگان گیری دو جوان 22 ساله در  یکی از خیابان های  ایرانشهر بلافاصله تیم های از پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد سرنشینان دو دستگاه پژو دو جوان 22 ساله را گروگان گرفته و به سرعت از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان گروگان بلافاصله طرح مهار در تمامی محورهای مواصلاتی ایرانشهر و شهرستان های همجوار با همکاری تمامی رده های عملیاتی پلیس به اجرا در آمد.

 سعادتی اضافه کرد: کمتر از 72 ساعت از زمان گزارش گروگان گیری، مخفیگاه متهمان را در یکی از مناطق حاشیه شهر ایرانشهر شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی در عملیاتی مقتدرانه با محاصره کامل محل در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شدند و ضمن دستگیری سه عضو این باند، گروگان ها را صحیح و سالم رها کردند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر با بیان این که در بازجوئی های به عمل آمده از متهمان مشخص شد که این افراد به دلیل اختلافات مالی اقدام به گروگان گیری کرده اند ادامه داد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت بروز  هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595323
ارسال نظر
نظرات