شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595373
داغ‌های مجازی:

فعال محیط زیست کهگیلویه و بویراحمدی پیام سردار شهید هرمزپور را به بهانه سیزده بدر بازخوانی کرد

فعال محیط زیست کهگیلویه و بویراحمدی پیام سردار شهید هرمزپور را به بهانه سیزده بدر بازخوانی کرد
یوسف مرادی فعال محیط زیست کهگیلویه و بویراحمدی در آستانه سیزده بدر و در صفحه مجازی خود پیامی از سردا شهید هرمز پور را خطاب به طبیعت منتشر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس؛ یوسف مرادی فعال محیط زیستی کهگیلویه و بویراحمدی در آستانه سیزده بدر پیامی خطاب به طبیعت از سردار شهید هرمز پور منتشر کرد. 

سال جدید  99 با خود کرونا ویروس سال گذشته را به همراه داشت و سبب شد آغاز بهار طبیعت همراه با قرنطیه خانگی همراه باشد، اما بدون شک می توان با رعایت مقوله های بهداشتی و عمل به توصیه های پزشکی از این بیماری عبور کرد.

 بسیاری از مردم برای حفظ سلامتی و دوری از ابتلا به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی هستند، از سویی دیگر شاید طبیعت فرصتی پیدا کند تا از تخریب برخی افراد و سودجویان برای ادامه حیات و بقای خود در امان باشد.

اهمیت حفظ طبیعت نه تنها از نگاه فعالان محیط زیستی مهم است، بلکه برای  بسیاری از انسان ها به دلیل ضرورت وجود آن برای حفظ سلامتی نسل بشر و آیندگان مهم تلقی می شود.

در همین خصوص  سردار شهید جواد هرمز پور از اهیمت حفظ طبیعت در پیام خود یاد کرده است:

"به طبیعت قشنگ روستایمان، به پرندگان و به شاخه های خشک و تر شده درختان بگوئید شاید زمانی برای شما ظالمی بودم، مرا ببخشید"

 

 

گفتنی است سردار شهید جواد هرمز پور فرمانده تیپ فاطمه زهرا(س) در تاریخ 1362 به شهادت رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595373
ارسال نظر
نظرات