شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595378
معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای زنجان:

محورهای زنجان – تهم و زنجان – طارم مسدود شد

محورهای زنجان – تهم و زنجان – طارم مسدود شد
جواد یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از تردد غیرضروری مردم به صورت دو روز متوالی، محورهای زنجان – تهم - چورزق و زنجان – طارم مسدود شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد یوسفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دو محور مواصلاتی استان زنجان مسدود می‌شود.

وی با بیان اینکه روزهای 12 و 13 فروردین ماه امسال دو محور زنجان مسدود می‌شود، افزود: مردم از تردد در محورهای زنجان – طارم و زنجان – تهم – چورزق خودداری کنند.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: تا شب 13 فروردین این دو محور با تصمیم شورای تامین استان و شهرستان زنجان مسدود می‌شود.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان به منظور جلوگیری از حضور و تجمع مردم برای روز 13 به در این مسیر مسدود شده است، افزود: رانندگان از تردد در محورهای اعلام شده خودداری کنند چرا که اجازه ورود به آنها داده نمی‌شود.
 
یوسفی با اشاره به اعمال محدودیت برای ورود خودروهای غیر بومی به استان زنجان، گفت: محدودیت‌های رفت و آمد برای پلاک‌های غیربومی در نظر گرفته شده است.
 
وی گفت: این محدودیت در همه شهرهای استان زنجان اعمال می‌شود و هیچ خودروی با پلاک غیربومی حق تردد در شهرهای استان را ندارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1595378
ارسال نظر
نظرات