شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 23:27 منتشر شده در مورخ: 1399/01/12 شناسه خبر: 1595518
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی مطرح کرد

خسارت رسیدن به 23 رشته قنات در خراسان‌جنوبی/ 853 نفر گرفتار در سیلاب نجات یافتند

خسارت رسیدن به 23 رشته قنات در خراسان‌جنوبی/ 853 نفر گرفتار در سیلاب نجات یافتند
میرجلیلی گفت: در پی بارندگی 48 ساعت گذشته به 23 رشته قنات در خراسان جنوبی حدود 20 تا 40 درصد خسارت وارد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، سید ابوالحسن میر جلیلی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی بارندگی 48 ساعت گذشته در خراسان‌جنوبی شاهد خسارتی از قبیل آبگرفتی منازل، محل نگهداری دام‌ها و آسیب رسیدن به مزارع، باغات و ایل راه‌های عشایری بودیم.

 
وی افزود: بر اثر بارندگی 27 واحد مسکونی در استان دچار آبگرفتگی شد که با کمک نیروهای امدادی مشکل برطرف شده است.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی بیان کرد: همچنین به 23 رشته قنات استان حدود 20 تا 40 درصد خسارت وارد شده است.
 
میرجلیلی عنوان کرد: علاوه بر بارندگی طی 24 ساعت گذشته در برخی از نقاط استان شاهد بارش تگرگ بودیم که موجب خسارت دیدن به مزارع و باغات شده است.
 
وی از اعزام 23 اکیپ تخصصی برآورد خسارت به نقاط آسیب دیده در سطح استان اشاره کرد و افزود: مشکل قطعی برق تمامی روستاهایی که به دلیل بارندگی با مشکل قطعی برق مواجه بودند برطرف شده است.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: تمامی محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی با کمک نیروهای امدادی عملیاتی بازگشایی و مشکل برطرف شده است.
 
میرجلیلی گفت: همچنین طی بارندگی‌های 48 ساعت گذشته به 853 نفر گرفتار در سیلاب امداد‌رسانی شده که 48 نفر این افراد از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1595518
ارسال نظر
نظرات