شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:47 منتشر شده در مورخ: 1399/01/13 شناسه خبر: 1595588
در اجرای تدابیر ستاد ملی مقابله با کرونا انحام می شود

برخورد قاطع پلیس سیستان و بلوچستان با مراجعه کنندگان به تفرجگاه ها

برخورد قاطع پلیس سیستان و بلوچستان با مراجعه کنندگان به تفرجگاه ها
علی نام درست، رئیس پلیس راهور سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا تردد افراد و خودروها در روز 13 فروردین به اطراف شهرها، تفرجگاها، بوستان ها و پارک ها ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نام درست در گفت ‌و‌گو با عصرهامون  اظهار کرد: در اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا امروز همزمان با روز طبیعت تردد شهروندان به مناطق اطراف شهرها، تفرجگاها، بوستان ها و پارک ها در تمامی شهرهای استان منتفی بوده و مسیرها به جهت حفظ سلامتی شهروندان، به طور کامل مسدود شده است.

وی با اشاره به این که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و حفظ سلامتی مردم تردد حتی در اطراف بوستان ها هم ممنوع است، اظهار کرد: برابر قانون و همچنین در راستای اجرای تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا، خودروی کسانی که به این موضوع بی‌توجه باشند، ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، به مدت یک ماه در پارکینگ متوقف خواهد شد.

رئیس پلیس راهور سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: هدف از اجرای طرح این است که ترددهای غیرضروری صفر و انتقال این ویروس منحوس قطع شود، برای تحقق این مهم نیازمند همکاری و تعامل هر چه بیشتر شهروندان هستیم تا سریعتر ویروس کرونا را شکست دهیم.

نام درست اضافه کرد: خودروهای حامل موادغذایی، مواد بهداشتی و درمانی، سوخت رسان و خودروهای حامل کالاهای موردنیاز مردم از این طرح مستثنی هستند.

تعطیلی تفرجگاه های زاهدان

حمیدرضا اکبری، فرمانده انتظامی زاهدان نیز با اشاره به تعطیلی تفرجگاه های زاهدان در روز طبیعت گفت: برابر ابلاغ ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی مبنی بر قطع زنجیره شیوع این ویروس، تمامی تفرجگاه‌‌ها، مجتمع‌های تفریحی، گردشگری، بوم گردی و مراکز اقامتی این شهرستان امروز تعطیل است.

وی افزود: با توجه به هشدارهای از قبل اعلام شده، پلیس با افراد متخلف و کسانی که بخواهند سلامت شهروندان را به خطر بیاندازند به صورت قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی زاهدان به لزوم تعطیلی اصناف غیر ضروری نیز اشاره و اظهار کرد: برای کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تمامی اصناف زاهدان به جز صنوف مرتبط با مواد غذایی و مایحتاج عمومی مردم ملزم به رعایت قوانین مربوطه و تعطیلی هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595588
ارسال نظر
نظرات