شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 19:22 منتشر شده در مورخ: 1399/01/13 شناسه خبر: 1595682
مسئول ستادمردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری:

تولید و توزیع مردمی 81 هزار ماسک در استان چهارمحال و بختیاری

تولید و توزیع مردمی 81 هزار ماسک در استان چهارمحال و بختیاری
حجت‌الاسلام علی پور حسینی، مسئول ستادمردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری از تولید و توزیع هشتاد و یک هزار ماسک در این استان خبر داد و گفت: 23 کارگاه تولید ماسک زیرمجموعه‌ی این ستاد در استان فعال هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ،حجت‌الاسلام علی پور حسینی مسئول ستادمردمی سنگر سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با درگیر شدن کشور عزیزمان ایران، با ویروس منحوس کرونا و به‌تبع آلوده شدن استان چهارمحال و بختیاری، ستاد مردمی سنگر سلامت استان برای حمایت از مردم و کمک به مسئله پزشکی و بهداشتی کشور، فعالیت خود را آغاز کرد.

حجت‌الاسلام پور حسینی افزود: در قدم اول کارگاه تولید ماسک در شهرستان شهرکرد، واقع در اداره امور قرآنی را با مشارکت روزانه 20 تا 25 نفر نیروی انسانی خواهر برای تولید  و 10 تا 15 نفر برادر برای بسته بندی، راه‌اندازی کردیم .

وی ادامه داد: این کارگاه از 18 اسفند و هم‌زمان با ولادت امام علی علیه‌السلام شروع به کارکرد و تا به امروز 31هزار ماسک توسط این کارگاه تولیدشده است .

مسئول ستادمردمی سنگر سلامت استان بیان کرد: به لطف خدا توانستیم 16 شهر را فعال و در این 16 شهر 22 کارگاه دوخت ماسک راه‌اندازی کنیم که روزانه 5000 ماسک تولید می‌کنند و همه‌ی تلاش‌ها به‌صورت مردمی بوده و دغدغه نیروهای تلاشگر در این عرصه توزیع رایگان ماسک بین مردم شریف استان است.

حجت‌الاسلام پور حسینی ادامه داد: این ماسک ها توسط روحانیون مستقر در محلات و امامان محله، پایگاه‌های بسیج ودر محلات، مراکز بهداشتی و در مکان‌های عمومی توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های ستاد مردمی سنگر سلامت، توزیع رایگان ماسک در سراسر استان است، گفت: در قدم اول توانستیم 6 هزار ماسک در شهرک منظریه شهرکرد و 1500 ماسک در محله‌ی 32 شهرکرد با همکاری روحانیون مستقری که به‌عنوان امام محله در محلات و مساجد مشغول به فعالیت هستند و نیروهای جهادی و بسیجی توزیع کنیم .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595682
ارسال نظر
نظرات