شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 23:09 منتشر شده در مورخ: 1399/01/13 شناسه خبر: 1595727
سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی:

5 واحد صنفی متخلف در خراسان جنوبی پلمپ شد/ کاهش 65 درصدی سوخت در استان

5 واحد صنفی متخلف در خراسان جنوبی پلمپ شد/ کاهش 65 درصدی سوخت در استان
خوش‌خبر گفت: طی 24 ساعت گذشته 13 هزار بازدید از اصناف خراسان‌جنوبی انجام شد که 5 واحد صنفی به دلیل تخلف از رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پلمپ و به 128 واحد تذکر داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، ناصر خوش خبر سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به این‌که امروز روز سیزده فروردین و روز طبیعت بود اما مردم فهیم خراسان‌جنوبی با در خانه ماندن و نه گفتن به سیزده بدر برای افزایش سلامتی هم استانی‌ها سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: در سطح 24 ایستگاه کنترلی استان مراقبین با شدت، دقت و حضور حداکثری با کمک نیروهای انتظامی، هلال احمر، راهداری، فرمانداران و بخشداران برای تحقق به اهداف طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پای کار هستند.
 
سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: در نتیجه اقدامات صورت گرفته طی 24 ساعت گذشته از ورود 74 و خروج 59 دستگاه خودرو به استان ممانعت شده است.
 
خوش‌خبر عنوان کرد: همچنین در این مدت 13 هزار بازدید از اصناف انجام شد که 5 واحد صنفی به دلیل تخلف از رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پلمپ و به 128 واحد تذکر داده شد.
 
وی اظهار کرد: همه باید برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان تلاش کنند.
 
سخنگوی طرح فاصله گذاری اجتماعی در خراسان‌جنوبی گفت: طی مدت زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی میزان سوخت در استان بیش از 65 درصد کاهش داشت که نشان از توجه مردم به در خانه ماندن و کاهش تردد دارد.
 
خوش‌خبر با بیان این‌که مردم به طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمندانه پاسخ مثبت دادند، افزود: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی طرحی ملی است و در حال حاضر تا 20 فروردین ماه ادامه دارد.
 
وی ادامه داد: هر گونه تصمیم در مورد تمدید طرح بستگی به نظر رئیس جمهور و ابلاغ به استان‌ها دارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1595727
ارسال نظر
نظرات