شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:52 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595762
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خبرداد

فعالیت ۱۵ کارگاه تولید ماسک در فراهان

فعالیت ۱۵ کارگاه تولید ماسک در فراهان
رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: در شهرستان فراهان ۱۵ کارگاه با همت گروه های جهادی بسیج سازندگی شهرستان و کمک های خیرین در حال تولید ماسک هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ بسیجیان گروه های جهادی بسیج سازندگی فراهان در امری خداپسندانه بدون هیچ مزد و منتی مشغول تولید ماسک در کارگاه هستند.

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: بسیجیان گروه های جهادی به‌صورت خودجوش و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در حال تولید ماسک برای مردم هستند.

وی افزود:مردم ما همواره ثابت کردند که در بسیاری از حوزه‌ها از جمله بهداشت و درمان قادر به انجام امور و خدمت‌رسانی هستند.

رضایی اظهار کرد: ملت ایران همواره در سختی‌ها پشت یکدیگر هستند و این روزها نیز گروه های جهادی برای رفع بحران کرونا دست در دست یکدیگر دادند و با کمک هم و با تأمین تجهیزات بهداشتی به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: در شهرستان فراهان ۱۵ کارگاه با همت گروه های جهادی بسیج سازندگی شهرستان و کمک های خیرین در حال تولید ماسک هستند.

وی خاطر نشان کرد: مردمی که امروز تجهیزات بهداشتی را به‌ صورت خودجوش تأمین می‌کنند همان مردمی هستند که در دوران دهه ۶۰ و جنگ پشت جبهه‌ها رزمندگان را پشتیبانی می‌ کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595762
ارسال نظر
نظرات