شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595766
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

۲۰ فروردین پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد

۲۰ فروردین پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد
جمالی با مطلوب ارزیابی کردن شیوع ویروس کرونا در استان گفت : به شرط رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و سیر نزولی شیوع کرونا ۲۰ فروردین می تواند پایان اجرای این طرح باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمالی در گفتگو با خبرنگار  صبح زاگرس با تقدیر از مردم استان در خصوص رعایت و عمل به طرح  پویش در خانه بمانیم سیزده بدر گفت:سیزده بدر از دیرباز بین مردم ایران و کهگیلویه و بویر احمد دارای آئین و رسوم خاصی بوده است ، اما مردم برای حفظ سلامتی و قطع زنجیره شیوع کرونا در خانه ماندند.

وی ابراز داشت: این مردم هستند که می توانند شیوع یا عدم شیوع این ویروس ناخوانده را مدیریت کنند و بخواهند که به آن مبتلا نباشند یا این بیماری را داشته باشند.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از سپاه و بسیج در مدیریت خوب،تولید مواد ضد عفونی، تولید ماسک، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی گفت: مردم با فاصله گذاری اجتماعی می توانند از شیوع کرونا در استان جلوگیری کنند.

جمالی در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: این طرح می تواند کمک شایانی در جلوگیری از شیوع این ویروس کرونا کند وتا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

وی وضعیت استان را در کشور مطلوب ارزیابی کرد و گفت: اگر مردم استان همچنان طرح فاصله گذاری را رعایت کنند ممکن است ۲۰ فروردین پایان اجرای این طرح در استان باشد.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: علوم پزشکی تعیین کننده تمدید و عدم تمدید این طرح در استان می باشد. و شرط اصلی ان رعایت و کاهش شیوع کرونا در کهگیلویه و بویراحمد است.

وی در ادامه افزود: دولت تمهیدات خاصی برای بیکاری در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اتخاذ کرده است و در این خصوص حقوق بیکاری ، وام کم بهره به متضررین داده می شود.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595766
ارسال نظر
نظرات