شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595782
توصیه های رییس مجلس به استاندار کردستان؛

لزوم بکارگیری همه امکانات بیمارستانی برای خدمت به بیماران مبتلا به کرونا

لزوم بکارگیری همه امکانات بیمارستانی برای خدمت به بیماران مبتلا به کرونا
علی لاریجانی در تماس تلفنی با مرادنیا استاندار کردستان، ضمن پیگیری اقدامات صورت گرفته و نیازمندی‌های هر بخش برای مقابله با کرونا، توصیه‌های لازم را برای قطع چرخه انتقال این ویروس ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استاندار کردستان از آخرین وضعیت مقابله با کرونا مطلع شد.

علی لاریجانی در این تماس تلفنی، ضمن پیگیری اقدامات صورت گرفته و نیازمندی‌های هر بخش برای مقابله با کرونا، توصیه‌های لازم را برای قطع چرخه انتقال این ویروس ارائه کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی از اعضای ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در کردستان و کادر درمانی به خاطر اتخاذ تصمیم‌های به هنگام و اثربخش در راستای پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به مبتلایان قدردانی کرد.

لاریجانی همچنین بر ضرورت تداوم اقدامات پیشگیرانه و فراهم کردن بستر‌های لازم برای خدمت‌رسانی بخش بهداشت و درمان به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در سطح استان تاکید کرد.

بهمن مرادنیا، استاندار کردستان هم در این گفتگو، ضمن قدردانی از توجه رئیس محترم مجلس، از همدلی و هماهنگی مناسب همه دستگاه‌ها در استان برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: تمامی امکانات لازم برای مقابله با شیوع این بیماری در استان فراهم شده و آمادگی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سطح مطلوبی قرار دارد.

مرادنیا همچنین گزارشی از اقدامات و تمهیدات لازم در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا در سطح استان کردستان ارائه کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595782
ارسال نظر
نظرات