شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595806
با هدف مبارزه با ویروس کرونا انجام گرفت؛

آغاز رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه در استان اردبیل +فیلم

آغاز رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه در استان اردبیل +فیلم
رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه حضرت عباس(ع) با رمز «یا اباعبد الحسین(ع)» جهت مبارزه با ویروس کرونا در استان اردبیل آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، پیش از ظهر امروز رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک سپاه حضرت عباس(ع) با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا و با حضور اکبر بهنامجو استاندار اردبیل، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان با رمز « یا اباعبداله الحسین(ع)» بطور همزمان در سراسر استان اردبیل آغاز شد.

سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرماندهی سپاه استان اردبیل در مراسم آغاز این رزمایش ضمن قدردانی از تلاش های مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: سپاه و بسیج با تمام قدرت در کتار مردم بوده و تا شکست کامل کرونا ویروس در سر صحنه حضور خواهیم یافت و بزودی شاهد پیروزی و شکست کامل این ویروس منهوس در کشور خواهیم شد.

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل نیز با بیان اینکه مردم مدافعان اصلی انقلاب هستند، لزوم حراست و پشتیبانی از مردم را در شرایط خاص یادآور شد و گفت: حفظ امنیت و سلامت مردم اولویت ما است که در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

در این رزمایش عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی، مراکز تجاری، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، ترمینال‌ها و غربالگری مردم صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ج

 

 

دفاع بیولوژیک
https://www.dana.ir/1595806
ارسال نظر
نظرات