شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595836
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:

ارائه خدمات تخصصی به جانبازان شیمیایی و والدین شهدا در زنجان

ارائه خدمات تخصصی به جانبازان شیمیایی و والدین شهدا در زنجان
علی کاظمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: خدمات لازم به جانبازان به ویژه جانبازان شیمیایی و والدین شهدا که دارای مشکلات ریوی و تنفسی هستند، ارائه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی کاظمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، خدمات لازم به جانبازان به ویژه جانبازان شیمیایی و والدین شهدا که دارای مشکلات ریوی و تنفسی بوده و دارای پرونده هستند، ارائه می‌شود.

 
وی با اشاره به توزیع بسته‌های بهداشتی در بین ایثارگران و جانبازان، یادآور شد: خدمات شبانه روزی از طریق شماره تماس 1616 پاسخگوی نیازهای جانباران است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین خدمات مشاوره‌ای، مددکاری و بهداشت روان به جانبازان ارائه شده و برای جانبازانی که در قرنطینه هستند در صورت نیاز، سم‌پاشی و ضدعفونی منازل این جانبازان توسط اکیپ‌ها و گروه‌های انجام می‌شود.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ادامه داد: در سه نوبت در همه شهرستان‌های استان در بین خانواده‌های پر خطر لوازم ضد عفونی کننده، ماسک و دستکش توزیع شد.
 
کاظمی افزود: در صورت وجود موارد خاص و نیاز جانبازان، اکیپ‌های جهادی فعال در شهر به کمک ایثارگران و جانبازان می‌شتابند.
 
وی با بیان اینکه به جانبازانی که به دلیل بیماری در بیمارستان‌ها بستری هستند، خدمات تخصصی توسط کادر درمانی ارائه می‌شود،افزود: پیگیر درمان ایثارگرانی که قرنطینه هستند نیز هستیم.
 
این مسئول با اشاره به فوت یک جانباز و پدر شهید در اثر کهولت سن و بیماری زمینه‌ای به دلیل بیماری کرونا، گفت: طی تشریفات لازم مراسم تدفین این افراد انجام شد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از لغو مراسم‌های تجمیعی خبرداد و گفت: همه برنامه‌ها به صورت مجازی و تلفنی انجام می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1595836
ارسال نظر
نظرات