شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595885
نماینده منتخب مردم همدان در یازدهمین انتخابات مجلس:

حاج میرزای سلگی چراغ هدایت رزمندگان در تپه های قراویز بود

حاج میرزای سلگی چراغ هدایت رزمندگان در تپه های قراویز بود
حجت الاسلام احمد حسین فلاحی گفت: حاج میرزا محمد سلگی با انکه دو پایش را از دست داده بود اما همچنان در میدان های جنگ خوش می درخشید و در ارتفاعات قراویز چراغ هدایت رزمندگان اسلام بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد حسین فلاحی، نماینده منتخب مجلس یازدهم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ شهادت فرمانده روزهای سخت دوران دفاع مقدس، سرباز فداکار اسلام “حاج میرزا سلگی” را به همه ایرانیان و به خصوص خاندان بزرگ سلگی در شهرستان نهاوند تبریک و تهنیت گفت.

وی افزود: حاج میرزا محمد سلگی به جرگه شهدای خاندان بزرگ سلگی در نهاوند پیوست که این جانباز بزرگ جزو دلاوران و فرماندهان دفاع مقدس بودند که در زمان جنگ فرماندهی گردان ابوالفضل را بر عهده داشتند.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به رشادت های شهید در عرصه های مختلف جنگ افزود: در تپه های قراویز حاج میرزا چراغ هدایت رزمندگان بود و با آنکه دو پایش را از دست داده بود همچنان در میدان های جنگی قدرتمند می درخشید.

نماینده منتخب مردم همدان در مجلس یازدهم عنوان کرد: حاج میرزا راوی کتاب آب هرگز نمی میرد بود و در حقیقت راوی ای که انسانهای بزرگی چون رهبر انقلاب او را شناختند.

فلاحی گفت: راه حاج میرزا سلگی پیامی برای همه ما دارد که جنگ تمام نشده است و راه باز است و تلاش همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید به اینکه حاج میرزا روشنی بخش محفل شهدا بود افزود: صبر و استقامت در تمام جانبازان کشور بی نظیر است اما در راوی کتاب آب هرگز نمی میرد بی نظیر بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1595885
ارسال نظر
نظرات