شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1399/01/14 شناسه خبر: 1595905
رئیس راهنمایی و رانندگی البرز خبر داد؛

کاهش 95 درصدی تردد شهریِ سیزده بدر در البرز

کاهش 95 درصدی تردد شهریِ سیزده بدر در البرز
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: خوشبختانه با توجه به در نظر گرفتن تخلف 500 هزار تومانی و توقیف 1 ماهه خودرو، تردد شهری در 13 فروردین با 95 درصد کاهش همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز ظهر امروز پنج شنبه با اشاره به اینکه طرح زوج و فرد از درب منزل به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی در استان ادامه دارد، در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه تردد در مناطق مختلف البرز بر اساس چارچاچوب های بهداشتی و ابلاغیه های لازم صورت گیرد، برخورد با رانندگان متخلف از وظایف پلیس است.

سرهنگ غلامعلی شرق سلامت جامعه را از اولویت های راهنمایی و رانندگی استان در روزهای کرونایی دانست و افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی بر اساس دستورات ستاد ملی کرونا در استان ها اجرایی شده است و با توجه به اینکه البرز شاهراه مواصلاتی حداقل 13 استان کشور است از ورود غیر بومی ها جلوگیری می شود. 
 
وی با اشاره به اینکه ممنوعیت ورود افراد غیر بومی (به جز البرز و تهران) به استان البرز و حذف ترددهای غیر ضروری مهم ترین راهکار برای پیشگیری از شیوع کرونا است، اظهار داشت: گیت سلامت در 27 نقطه از محورهای مواصلاتی البرز فعال شده و تب سنجی و غربال گری خودروهای عبوری انجام می شود. 
 
سرهنگ شرق شناسایی و ورود رانندگان به البرز را منوط به داشتن کارت ملی، آدرس بیمه نامه خودرو و شماره پلاک دانست و تصریح کرد: 36 نقطه از 63 نقطه شناسایی شده در ورودی های استان البرز مسدود شده است و خوشبختانه با توجه به در نظر گرفتن تخلف 500 هزار تومانی و توقیف 1 ماهه خودرو، تردد شهری در 13 فروردین با 95 درصد کاهش همراه بود. 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1595905
ارسال نظر
نظرات