شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 02:10 منتشر شده در مورخ: 1399/01/15 شناسه خبر: 1595978
منتخب مردم قروه و دهگلان در مجلس یازدهم:

تحقق جهش تولید موجب جهش همه جانبه کشور می شود

تحقق جهش تولید موجب جهش همه جانبه کشور می شود
منتخب مردم قروه و دهگلان در مجلس یازدهم, گفت: تحقق جهش تولید در سال جاری به معنای واقعی، تجربه ای با ارزش و مقدمه ای برای جهش همه جانبه در همه عرصه های مورد نیاز کشور در آینده خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز اوسطی منتخب مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به نامگذاری سال با شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری بیان داشت: تحقق جهش تولید در سال جاری به معنای واقعی، تجربه ای با ارزش و مقدمه ای برای جهش همه جانبه در همه عرصه های مورد نیاز کشور در آینده و فرصتی برای دگرسازی و تمایز بخشی با آن دسته الگوهای توسعه ای به ویژه در حوزه اقتصادی بوده که تجارب عملی اجرای آنها در ادوار گذشته نشان داده است که نمی توانند در چاچوب نظام جمهوری اسلامی الگوهای موفق و کارآمدی محسوب شوند.

وی افزود: امروز در این شرایط تحریمی و دوران گذرا و سرنوشت ساز تاریخی که در مسیر تحقق اهداف و آرمان های کشور در گام دوم انقلاب قرار داریم با توجه به نیازها و اقتضائات داخلی و اقتضائات محیط بین الملل (که تداوم دشمنی و سلطه گری جهان استکبار را شاهد هستیم ) ارائه الگوهای بنیادین مبتنی بر الگوی اسلامی ایرانی، پیشرفت برای رفع چالش ها و مشکلات اقتصادی و غیر اقتصادی از ضروریات بوده و عملیاتی شدن چنین الگو هایی با تغییر نگاه در رویکردها و رفتارهای مدیریتی و اثبات کارآمدی و عمل گرایی، مسیر رشد، پیشرفت و توسعه آتی کشور را هموارتر نموده و با شتاب بیشتری پله های رشد و ترقی ایران اسلامی پیموده خواهد شد.

 
اوسطی با بیان اینکه نام گذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری در تداوم شعارهای قبلی است و در دهه اخیر نامگذاری شعارهای سال نقطه کلیدی است که نشان می دهد اگر به اقتصاد توجه نکنیم دچار مشکل خواهیم شد.
 
وی بیان داشت: جهش تولید یعنی به تولیدات داخلی توجه شود و تولیدات داخلی کیفیت بسیار خوبی داشته باشد تا بتوانیم هم در داخل و هم در بازار های جهانی به خوبی تولیدات را عرضه کنیم.
 
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه اگر بتوانیم تولیدات خوب و با کیفیتی داشته باشیم موفق خواهیم شد، گفت: در این راستا برای تحقق شعار سال باید بخش تولید مورد توجه قرار گیرد و به تولیدکنندگان توجه شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1595978
ارسال نظر
نظرات