شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 15:21 منتشر شده در مورخ: 1399/01/15 شناسه خبر: 1596072
آیت الله سعیدی:

نیروهای جهادی خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند/ همدلی و همکاری باعث موفقیت است

نیروهای جهادی خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند/ همدلی و همکاری باعث موفقیت است
امام جمعه قم با اشاره به اینکه نیروهای جهادی خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند، گفت: وجود رهبری و ولی فقیه برای ملت ایران بسیار با ارزش است و همچنین همدلی و همکاری نیروهای جهادی سبب شده که در کارهای جمعی به موفقیت برسیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در سخنان آدینه ای با اشاره به اینکه ملت ایران همواره در موضوعات مختلف همکاری و وحدت دارد و به موفقیت رسیده است، اظهار داشت: شکل گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نیز از جمله موضوعاتی است که با همدلی و وحدت ملت به سرانجام رسید.
وی ادامه داد: حضور مردم در کنار رهبری برای حل مشکلات نشانه ایمان آنها است و ترک همکاری با رسول اکرم و رهبری الهی نشانه بی ایمانی و ضعف ایمان است.
کار جمعی یکی از ارزش های دینی ما است
تولیت حرم حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه التزام به کار جمعی یکی از ارزش های دینی ما است، خاطرنشان کرد: دست قدرت خداوند در جایی است که مردم کار جمعی که خیر است انجام می دهند و به همین خاطر است که مشاهده می شود مجموعه های جمعی طلاب، سپاه، ارتش، نیروهای امنیتی و بسیج، کسبه و بازار، خیرین و رسانه ملی پابه پای مسئولین و کادر فداکار پزشکی ودرمانی و پرستاران ایثارگر برای مقابله با ویروس ویرانگر کرونا هم پیمان شدند.
وی تصریح کرد: افرادی که در راه مبارزه با بیماری کرونا فدایی می‌دهند پزشکان و نیروهای کادر درمانی، بهداشتی و جهادی هستند، این عزیزان امروز لباس سفید رزم بر تن کرده تا مردم بخاطر این بیماری لباس سیاه نپوشند.
همدلی و همکاری باعث موفقیت است
آیت الله سعیدی با اشاره به همدلی و همکاری،  گفت: وجود رهبری و ولی فقیه برای ملت ایران بسیار با ارزش است و همچنین همدلی و همکاری نیروهای جهادی سبب شده که در کارهای جمعی به موفقیت برسیم.
وی ادامه داد: به برکت ایمان به خدا و اطاعت از رهبری و مشارکت عمومی در امر اجتماعی وحدت و انسجام مردم کاملا خود را نشان داده است، وحدتی که هرکجا شکل بگیرد جامعه را از فروپاشی در امان نگه می دارد.
امام جمعه قم بیان کرد: ایمان مومن کامل نمی شود مگر این که شخصیت و خواسته های خود را در راستای منافع کشور و انقلاب ذوب و محو کند
وی ابراز داشت: اگر شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس به فکر منافع شخصی و خانواده های خود بودند، آیا در دفاع مقدس به پیروزی می رسیدیم؟ در زمینه مقابله با ویروس کرونا همدلی ملت ایران باید مورد تاکید باشد.
نماینده ولی فقیه در استان قم تصریح کرد: کارهای جمعی ملت ایران با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب در این سال ها تمرینی برای تحقق امر جمعی مهم در رکاب امام زمان(عج) است و انشاالله که در همه کارهای جمعی موفق باشیم.
وی اضافه کرد: از خداوند می خواهیم ظهور امام زمان(عج) را شاهد باشیم و به برکت وجود مقدس امام زمان(عج) مشکلات برطرف و ویروس منحوس کرونا نابود شود.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596072
ارسال نظر
نظرات