شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:28 منتشر شده در مورخ: 1399/01/15 شناسه خبر: 1596078
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی :

۸۲۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان مرکزی بهبود یافتند

۸۲۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان مرکزی بهبود یافتند
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان مرکزی ۸۲۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در استان بهبود یافته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۱ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۲۱۴ نفر رسیده است.

جمالیان افزود: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی ۸۲۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در استان بهبود یافته اند.

وی گفت: در حال حاضر در بیمارستان های استان ۱۲۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس بستری هستند که خدمات تخصصی درمانی لازم را دریافت می کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی افزود: در حال حاضر ۱۶۶ نفر از مبتلایان به کروناویروس در منزل بستری و قرنطینه می باشند.

 جمالیان اظهار کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴ نفر از هم استانی هایمان در اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری ۱۰۸ نفر می باشد

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در مورد موارد جدید کووید۱۹ در استان گفت: از ۲۱  مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳  مورد اراک، ۳ مورد ساوه و زرندیه، ۱ مورد دلیجان، ۱  مورد خمین، ۱ مورد کمیجان. ۱ مورد شازند و ۱ مورد فراهان بوده است.

جمالیان تصریح کرد: اراک با ۴۲۴ مورد، ساوه و زرندیه با ۴۱۷ مورد دلیجان با ۱۳۶ مورد بیشترین موارد ابتلا را در استان مرکزی به کووید۱۹ از زمان شیوع این بیماری داشته‌اند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1596078
ارسال نظر
نظرات