شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/01/15 شناسه خبر: 1596090
در ایام کرونایی انجام شد؛

اقدام خلاقانه جوان دهدشتی در روزهای مبارزه با بیماری کرونا+تصاویر

اقدام خلاقانه جوان دهدشتی در روزهای مبارزه با بیماری کرونا+تصاویر
جوان دهدشتی با راه اندازی سایت و نرم افزار موبایلی دهدشت کالا برای خرید و فروش اجناس به صورت آنلاین اقدام کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس پس از شیوع گسترده کروناویروس در کشور و اقدامات شهرستان کهگیلویه در مبارزه و جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری در شهرستان و تعطیلی فروشگاه های شهر دهدشت یک جوان سوقی با استفاده از توانایی خود در زمینه برنامه نویسی برای ترغیب مردم به ماندن در خانه اقدام جالبی انجام داده است.

سعادت صالحی زاده با راه اندازی سایت و نرم افزار موبایلی دهدشت کالا برای خرید و فروش اجناس به صورت آنلاین اقدام کرده است.
 
ساز و کار این سایت و نرم افزار اینگونه است که  جهت بهبود وضعیت فروشندگان و کسبه محترمی که امکان فروش اینترنتی و غیر حضوری را دارند، از آنها دعوت می کند که در این سایت  با آموزش های تیم فروش، اجناس یا خدمات خود را به مشتریان گرامی ارائه کنند.
 
برای ثبت نام به سایت سامسونگ کالا، قسمت فرم ثبت نام فروشندگان رفته، و مشخصات لازم را در آن محل ذکر کنید. پس از تایید فروشگاه شما، کالای شما در سایت درج می شود.
 
در این سایت مشتری به صورت اینترنتی کالا را خریداری و با پیک های موتوری، آژانس، پست کالا را تحویل می گیرد. تا زمانی که مشتری اعلام رضایت و اعلام دریافت کالا را انجام ندهد وجه به حساب فروشنده واریز نمی شود.
 
به جز سایت، نرم افزار دهدشت کالا نیز برای فروشندگان و خریدارانی که قصد خرید و فروش آنلاین دارند تهیه شده و در اختیار مردم قرار میگیرد تا با این روش علاوه بر فعال نمودن کسب و کار در شهرستان کهگیلویه از حضور مردم در خیابان ها و مراکز فروش جلوگیری شود.
 
لینک سایت؛  Samsungkala.com
 
لینک دانلود نرم افزار؛ http://samsungkala.com/wp-content/uploads/2020/03/app.samsungkala.com_.apk
 
 
در ادامه تصاویری از این سایت و نرم افزار آمده است؛
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1596090
ارسال نظر
نظرات