شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1399/01/16 شناسه خبر: 1596247

بی احترامی به قبور شهدای احمد آباد به دست افراد ناشناس

بی احترامی به قبور شهدای احمد آباد به دست افراد ناشناس
افرادی ناشناس شب گذشته با استفاده از تاریکی شب اقدام به تخریب و شکستن سنگ قبور شهدای آبدان از توابع شهرستان دیر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس، افرادی ناشناس شب گذشته با استفاده از تاریکی شب اقدام به تخریب و شکستن و آتش زدن سکوی جلوی قبور شهدای احمد آباد از توابع بخش آبدان کردند.

سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی صبح امروز در حاشیه بازدید از قبور شهداء روستای احمد آباد در گفتگو با سپاس، اظهار داشت: پیگیری های لازم برای شناسایی دقیق شخص یا اشخاصی که دست به این اقدام زده اند در دست بررسی می باشد.

وی گفت: سپاه هر فردی که اهانت به شهداء و خانواده آنان داشته باشد به جد برخورد می کند و جای هیچ بخششی نخواهد داشت.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر تصریح کرد: یکی از امتیازات جمهوری اسلامی ایران این است که مردم مملکت ما به شهید پروری معروف می باشند و عزت، اقتدار و آبروی ما در دنیا به برکت مجاهدت های این شهداء است.

وی گفت:  رمز ماندگاری این مرزبوم که چندین سال  از عمر پر برکتش می گذرد، وجود شهدای این مرزبوم است، و افرادی که به هر نحوی به شهداء بی احترامی می کنند، قدرت فهم و درکی را ندارند و نمی دانند که جایگاه شهدا در بین مردم این مرزبوم از جایگاه ویژه و ارزشمندی برخوردار است.

سلیمانی افزود: شهداء حق بزرگی به گردن تک تک آحاد جامعه دارند، این عزیزان مظهر صلابت این مرز بوم هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر شهدا نبودند امروز اقتداری نداشتیم، آنها رفتند تا ما بمانیم و امروز وظیفه ما در قبال شهدا و خانواده معظم شهدا بسیار خطیر و سنگین است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1596247
ارسال نظر
نظرات