شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/01/16 شناسه خبر: 1596340
رئیس اداره صمت خبر داد؛

تشکیل 8 پرونده گران‌فروشی در ایرانشهر /تخلف 120 میلیاردی یک کوره اجر پزی

تشکیل 8 پرونده گران‌فروشی در ایرانشهر /تخلف 120 میلیاردی یک کوره اجر پزی
خلیل نوذری از تشکیل 8 پرونده تخلف گران‌فروشی در زمینه خوار و بار فروشی و میوه فروشی خبر داد و گفت: یک فقره پرونده کوره آجرپزی درمورد گرانفروشی؛ به ارزش 12 میلیون و 500 هزار تومان به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خلیل نوذری، رئیس اداره صمت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: بازرسان این ارگان به منظور کنترل قیمت و نظارت بر کیفیت اجناس در بازار، روز گذشته از خواربارفروشی های خیابان ابوذر و فارابی، میوه و تره بارفروشی های خیابان شهید مالکی تقاطع خیابان طالقانی بازدید کردند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: طی بازدید به عمل آمده، ۴فقره پرونده خوار وبار، برنج فروشی و ۳پرونده میوه فروشی درخصوص تخلفات گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور خرید تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی ارجاع شد.

رئیس اداره صمت ایرانشهر ادامه داد: همچنین یک فقره پرونده کوره آجرپزی بنا به شکایت مردمی درمورد گرانفروشی؛ به ارزش 12 میلیون و 500 هزار تومان تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

نوذری در پایان از شهروندان ایرانشهری خواست که شکایات و گزارشات خود را نسبت به گرانفروشی و ارائه خدمات نامناسب به سامانه۱۲۴ اداره صمت شهرستان جهت پیگیری اطلاع دهند.انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1596340
ارسال نظر
نظرات