شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 17:28 منتشر شده در مورخ: 1399/01/16 شناسه خبر: 1596369
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبرداد؛

فعالیت 993 گروه جهادی برای مقابله با انتشار ویروس کرونا در زنجان

فعالیت 993 گروه جهادی برای مقابله با انتشار ویروس کرونا در زنجان
شمس‌الدین موسوی،معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تا کنون 993 گروه جهادی در استان زنجان به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا فعالیت کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شمس‌الدین موسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: گروه‌های متعدد از دو تا 10 نفره از بسیج و گروه‌های مردمی در فعالیت‌های مربوط به جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در استان فعالیت کرده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت 993 گروه جهادی در امر تولید ماسک و توزیع بسته‌های بهداشتی در استان زنجان، گفت: این گروه‌ها شامل اقشار مختلف بسیج می‌شود.
 
این مسئول از توزیع 14 هزار و 250 بسته معیشتی برای افراد کم برخوردار و افرادی که شغل آنها به دلیل شیوع بیماری کرونا در معرض خطر بود، خبرداد و گفت: در این مدت 4 هزار و 840 مکان از جمله مسجد، سالن، مجتمع‌های مسکونی، ادارات، محلات و معابر توسط گروه‌های جهادی و گردان جنگ نوین تیپ 36 انصار المهدی ضد عفونی شده است.
 
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد: تا کنون برای جلوگیری از انتشار بیماری کرونا 26 هزار و 750 نفر روز به کارگیری شده است.
 
موسوی از راه‌اندازی نقاهتگاهی به ظرفیت 100 تخت در کانون امام علی (ع) زنجان به منظور کمک به دانشگاه علوم پزشکی خبرداد و گفت: هنوز از این نقاهتگاه استفاده نشده است.
 
وی با اشاره به انتشار 496 خبر و 141 گزارش خبری و مستند از رسانه‌های بسیج و سپاه خبر داد و گفت: اقشار مختلف بسیج در استان زنجان پای کار بوده و خدمات‌رسانی می‌کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1596369
ارسال نظر
نظرات